Neler Yeni

🔥İndirim Redmi Note 13 Pro Ön Siparişte!🔥

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Abdullah

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Ürünler: https://app.hb.biz/dHwA4AlEzxXI

3 model bulunuyor, Kulaklik veya Watch 3 Hediye pro modelinde :)

Alıntıyı görüntüle
Webtekno'nun haberine göre beklediğim 13 pro+ 25k'dan çıkacakmış. 25k'lık model dolara bazında 300$'den çıkmış. Zaten özel fiyatlandırma beklemiyoruz. Ülkemizde onu yapan tek firma var o da canımız koreliler yani Samsung. Onu haricinde ben görmedim ama 300$'lık telefon bütün vergiler sahil 18.486tl yapıyor şuan ki kurla. Ama telefon 25k'dan çıkacakmış yani arada 6514tl var. Tabi distribütör firmada kar koysun ona lafım yok ama 215$ çok değil mi?
Kaynaklar;
1706034341292.png

1706034397818.png

1706034413583.png

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Abdullah
Aynen reis hyperos Animasyon için gelistirildi😁🤣
İnsanları yargılamadan önce keşke biraz düşünseniz tek hücreli varlıklardan azıcık farkınız olsun xiaomi için rom geliştiriyorum kardeşim baktın mı sistemin içine konuşuyorsun burada

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Bu arada ek olarak samsung s23fe abd'de 600$'a satılıyor. Bizde ise vergiler dahil 21k'ya yani vergisiz 350$'a neredeyse yarı fiyatına satıyor.

1706034788431.png
1706034810755.png

kerimavrs

80+ Silver
İnsanları yargılamadan önce keşke biraz düşünseniz tek hücreli varlıklardan azıcık farkınız olsun xiaomi için rom geliştiriyorum kardeşim baktın mı sistemin içine konuşuyorsun burada
Bence senin farkin olsun ben kullanarak söylüyorum sen havadan sallıyorsun git samsung kullan😁

Adamlar yazilim geliştirmiş sen animasyon diyorsun🤣

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Abdullah
Bence senin farkin olsun ben kullanarak söylüyorum sen havadan sallıyorsun git samsung kullan😁

Adamlar yazilim geliştirmiş sen animasyon diyorsun🤣
Elimde oneplus 11 ve redmi k60, var dostum hala bilmeden konuşuyorsun ya ne diyeyim sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Caner Karaca
Bu HyperOS'ta ne sıkıntı var ben anlamadım? Gayet iyi ve stabil bir yazılım. 3 yıldır Xiaomi kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Daha öncesinde iOS da kullandım stabillikte elbette çok iyiydi ama özelleştirme konusunda ve Android'e göre çok kapalı olduğundan Android kullanmak istedim ve çok daha memnun kaldım, telefonun sadece fotoğraf çekmek, mesaj atmak, birisini aramaktan ibaret olmadığını anladım. Samsung veya iPhone alın demişsiniz. Redmi 10 gibi telefonlar zaten çok düşük segment telefonlar, bu telefonlardan performans bekleyemezsiniz, sadece alo der WhatsApp kullanırsınız, cihaz isterse 2025'te çıksın farketmez. PUBG performansı beklemeniz ve Samsung ile karşılaştırmanız yanlış, karşılaştıracaksanız A01 ile falan karşılaştırın. Redmi Note 13 Pro bile işlemcisiyle orta segmente zor giriyor. İyi bir telefon deneyimi için örneğin POCO F5 Pro veya Xiaomi 13 alın diyeceğim fakat bu Çin malına bu parayı vereceğime gider iPhone 12 alırım diyeceksiniz ama onda da 120hz bile yok, o yüzden tartışmaya lüzum yok :)

şahin doğan

80+ Platinum
Bu HyperOS'ta ne sıkıntı var ben anlamadım? Gayet iyi ve stabil bir yazılım. 3 yıldır Xiaomi kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Daha öncesinde iOS da kullandım stabillikte elbette çok iyiydi ama özelleştirme konusunda ve Android'e göre çok kapalı olduğundan Android kullanmak istedim ve çok daha memnun kaldım, telefonun sadece fotoğraf çekmek, mesaj atmak, birisini aramaktan ibaret olmadığını anladım. Samsung veya iPhone alın demişsiniz. Redmi 10 gibi telefonlar zaten çok düşük segment telefonlar, bu telefonlardan performans bekleyemezsiniz, sadece alo der WhatsApp kullanırsınız, cihaz isterse 2025'te çıksın farketmez. PUBG performansı beklemeniz ve Samsung ile karşılaştırmanız yanlış, karşılaştıracaksanız A01 ile falan karşılaştırın. Redmi Note 13 Pro bile işlemcisiyle orta segmente zor giriyor. İyi bir telefon deneyimi için örneğin POCO F5 Pro veya Xiaomi 13 alın diyeceğim fakat bu Çin malına bu parayı vereceğime gider iPhone 12 alırım diyeceksiniz ama onda da 120hz bile yok, o yüzden tartışmaya lüzum yok :)
Özelleştirmeden kastın nedir?

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emre
one plus 12r yurt dışı kayıt olsa onu alırım başka telefona bakmam valla

Top Bottom