Neler Yeni

Oyun önerisi arıyorum

echoes

80+
sadece cs ve lol oynuyorum ama artık çok sıkıyor. 12100 işlemci, 3060 ekran kartım var. tavsiye ettiğiniz tek başıma oynayabileceğim oyunlar varsa duymaktan mutlu olurum.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
God Of War 4

NespaY

80+ Silver
sadece cs ve lol oynuyorum ama artık çok sıkıyor. 12100 işlemci, 3060 ekran kartım var. tavsiye ettiğiniz tek başıma oynayabileceğim oyunlar varsa duymaktan mutlu olurum.
Bütçe vermemişsin ona göre tavsiye vereyim, Baldurs Gate 3 ile Diablo 4.

Hanaz

80+ Silver
cyberpunk elden ring hotline miami

memet3302

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
BravehearTr
Instagram
https://www.instagram.com/ali.donmeez/
Steam
415584974
Discord
Ali/BravehearTr#2201
Yeni çıktı. The finals. Oynağın oyunlara göre daha hızlı bir oyun

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
emre b
Suan resident evil 2 remake oynuyorum acayip sardi tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Uzun huysuz
Fifa kariyer sarar hocam.Arkaya aç kullandığın müzik uygulamasını mis.

echoes

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
param yok onun için :(
Bütçe vermemişsin ona göre tavsiye vereyim, Baldurs Gate 3 ile Diablo 4.
diablo 4 betada almıştım, 1-2 hafta oynayıp bıraktım :( sıktı hep aynı şeyler ya. baldurs gate de çıktığı zaman ilgimi çok çekti ama onun da gameplay videolarını izledim bayağı, tarz olarak bende oynama isteği uyandırmadı ya. başka var mıdır böyle :3
cyberpunk elden ring hotline miami
sadece elden ring oynadım, beceremedim, çok emek istiyor gibi geldi, bıraktım. diğerlerini de yapamam gibi geliyo, param da yokmuş onlara yetecek zaten :(
Yeni çıktı. The finals. Oynağın oyunlara göre daha hızlı bir oyun
bu çok güzel bi şeye benziyo teşekkür ederim. bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum ama :D başka var mıdır acaba böyle yeni çıkan oyunlar ya. nasıl takip edebilirim ben de yeni çıkan veya çıkacak oyunları?
Mafia ve metro serisini öneririm
çok sıkar gibi geliyo beni bunlar hocam ya :( çok teşekkür ederim önerin için <3
Suan resident evil 2 remake oynuyorum acayip sardi tavsiye ederim
çok güzel seri biliyorum ama sıkar beni, boğar :( teşekkür ederim, iyi oyunlar^^
Fifa kariyer sarar hocam.Arkaya aç kullandığın müzik uygulamasını mis.
benlik değil hocam ya :( ama o türü sevsem kesin başlamıştım şu an. teşekkür ederim :)

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
param yok onun için :(

diablo 4 betada almıştım, 1-2 hafta oynayıp bıraktım :( sıktı hep aynı şeyler ya. baldurs gate de çıktığı zaman ilgimi çok çekti ama onun da gameplay videolarını izledim bayağı, tarz olarak bende oynama isteği uyandırmadı ya. başka var mıdır böyle :3

sadece elden ring oynadım, beceremedim, çok emek istiyor gibi geldi, bıraktım. diğerlerini de yapamam gibi geliyo, param da yokmuş onlara yetecek zaten :(

bu çok güzel bi şeye benziyo teşekkür ederim. bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum ama :D başka var mıdır acaba böyle yeni çıkan oyunlar ya. nasıl takip edebilirim ben de yeni çıkan veya çıkacak oyunları?

çok sıkar gibi geliyo beni bunlar hocam ya :( çok teşekkür ederim önerin için <3

çok güzel seri biliyorum ama sıkar beni, boğar :( teşekkür ederim, iyi oyunlar^^

benlik değil hocam ya :( ama o türü sevsem kesin başlamıştım şu an. teşekkür ederim :)
steam offline hesap ile oynayın istiyorsanız verim tabii gow 4 bence her zaman kütüphanede bulunmalı ama şartlar böyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,723
Üyeler
140,690
Son üye
wildwolf728
Top Bottom