Neler Yeni

🔥İndirim Asus Rog Strix Go 2.4 7.1 Surrond kulaklık 2.399 TL

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arctis 9 bana göre steelserien (steelseries bağımlısıyım) en kötü kulaklığı fakat bu ondan bile daha kötü bir kulaklık. Tamam fiyat olarak uygun gelebilir rog ürünü fakat bu kulaklığın tasarımı uzun ömürlü bir tasarım değil maalesef. Bu fiyatlara arctis nova 1 bile daha mantıklı bir tercih olur 👍🏻

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Muhammed
aslında hala bu fiyatalara varmı bilmiyorum fakat corsair void elite alınabilir 2,8 civarlarında satıldı baya bı süre

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
aslında hala bu fiyatalara varmı bilmiyorum fakat corsair void elite alınabilir 2,8 civarlarında satıldı baya bı süre
Belli bir süre kablo ile kullanmaya başlıyorsun şarj çok kötü ondada.

Artarof

80+ Bronze
Garantiye verebilirsin şarjı az gidiyorsa ürüne eleştri kabul edilebilir fakat gömülcek bi ürün değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağlayan sensin hayatım git pc fiyatına kulaklık al sen anca tatmin olursun iyi alışverişler herkese
2 sene kullandım. İlk sene derilerinde soyulmalar başladı ama çok dikkatli kullanmama rağmen ve kafa bandından çatlaklar oluştu bantla tutturdum. Bir süre sonra bant da kesmez oldu, cırt attım. Her iki tarafta da olmuştu, üzerine bant attım öyle kullandım :d. 2 seneye yakın da durduk yere sağ ped çıktı kendiliğinden.
Sesi wireless olarak az ama güzel ve temiz, hafif olduğu için rahat, harici mikrofon ile sesiniz daha iyi oluyor, taşıması kolay, çantası var, Büyük olmadığı için kullanımı kolay, şarjı yeterli, malzeme kalitesi kötü hissiyatı iyi ama kalitesi kötü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 sene kullandım. İlk sene derilerinde soyulmalar başladı ama çok dikkatli kullanmama rağmen ve kafa bandından çatlaklar oluştu bantla tutturdum. Bir süre sonra bant da kesmez oldu, cırt attım. Her iki tarafta da olmuştu, üzerine bant attım öyle kullandım :d. 2 seneye yakın da durduk yere sağ ped çıktı kendiliğinden.
Sesi wireless olarak az, hafif olduğu için rahat, harici mikrofon ile sesiniz daha iyi oluyor, taşıması kolay, çantası var, Büyük olmadığı için kullanımı kolay, şarjı yeterli, malzeme kalitesi kötü hissiyatı iyi ama kalitesi kötü.
Bu arada benim aldığım zaman 800TL - 1000TL falandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
JBL quantum 910 al geç Harman kardon la bak keyfine

Top Bottom