Neler Yeni

RDR2 neden overrated?

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
HiKaYeSi ÇoK KöTü. Hikayesi iyi olan oyun: bütün hikayesi kaybolan bi tane kızı aramaktan ibaret olan ama oyun sonuna kadar milletin saçma sapan ayak işlerini yaptığımız, kimden yardım istesek sırf oynanış süresini uzatmak ve hikayeyi şişirmek için bizden daha da saçma sapan ayak işleri istedikleri sözde kitaptan uyarlanmış olan oyun. birisi çıksa "aha dayı senin kız şu tarafa gitti" dese oyun bitecek. Sanırım oyuna uyarladıkları kitap Cin Ali'nin Maceraları falan.
RDR2 Tüm zamanların en underrated oyunlarından bir tanesidir. Öyle ki oyuncuların baş tacı yaptığı, atmosferinden oynanış mekaniklerinin gerçekçiliğine, Oscarlık hikayesinden KV ilk 97 bölümü aratmayan karakter kalitesine ve derinliğine sahip bu oyun çıktığı yıl politik doğrucu illuminatici lpg destekçisi oyun medyası yüzünden yılın oyunu ödülünü bile alamamıştır. Daha underrated çok az oyun gördüm. iyi forumlar.
adam tlou övmemiş ki

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Bende yaklaşın %70 lik bir kısmını oynadım kötü oyun mu hayır ama çok iyi mi asla değil benim bu kadar oynama sebebim hem para vermiş olmam hem de kafam Güzelken oynuyorum afedersiniz iyi zaman geçiriyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven

Zalnar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Efe Batluralkız
RDR 2 iğrenç bir oyun fanları ile oyun daha da iğrenç oluyor. Hikayesi çok kötü oynayıp bitirdim. Kontrol mekanikleri iğrenç. Nasıl öve öve bitiremiyorlar bu oyunu bilmiyorum ya.
bunu ben de düşünüyordum ama söylemeye çekiniyordum, internet kafede oynarken 2 saat boyunca çok sarmıştı ama sonra kendi bilgisayarımda oynayınca hiç sarmadı zorlaya zorlaya 3 saat oynadım

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bol aksiyonlu, temposu hızlı oyun oynayan biri zaten rdr 2 oynarken hem çok sıkılır hemde aşırı derecede zorlanır.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

JSezar

80+ Silver
rdr 2'nin hikayesi övülecek kadar güzel olmadığını düşünüyorum.sıradan vahşi batı hikayesi işte.rdr 2'nin asıl sunduğu oynanış.bi ben böyle düşünüyorum sanmıştım,meğer can sungurla aynı fikirdeymişiz :D

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
rdr2 yi beğenmeyen barbie giydirmece falan oynayabilir. bu yapımcılar daha ne yapacak ben anlamıyorum. Rockstar'ın yerinde olsam gta6 yapıyorum diye herkesi bi güzel dolandırır paraları toplayınca da şirketin kapısına kilidi vurup maldivlere yerleşirim. bu oyuncu kitlesine müstehak

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
ben de tlou hikayesi kötü demedim ki. kastettiğim oyunun tlou ile alakası bile yok
evet tlou dan bahsetmemiş olabilirsiniz ben yanlış anlamışım kusura bakmayın
orda başka bir oyuna sallamışsınız sizde ama konu sahibi hiç bir oyunu savunmamış onu demek istedim

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
evet tlou dan bahsetmemiş olabilirsiniz ben yanlış anlamışım kusura bakmayın
orda başka bir oyuna sallamışsınız sizde ama konu sahibi hiç bir oyunu savunmamış onu demek istedim
ben rdr2 nin hikayesi kötüyse hangisinin iyi demek istemiştim aslında

TahinPekmez

80+ Silver
ilk çıktığın da ilk orjinal oyunum olmuştur kendisi. 10 saat oynadım duruyor. beni sarmadı, cok sisirdiler oyunu. söyle guzel böyle harika vs.. aldırıyor herkeze

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,247
Üyeler
141,552
Son üye
DirtyWeather
Top Bottom