Neler Yeni

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Berat fatih
Beyond: Two Souls Control final sahneleri...

Crazycc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda
Crysis serisi mükemmel bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilenler bilir pandemide ps4 store. Unchurted 1 2 3 serisini bedava veriyordu oda güzel seriydi her biri güzel bitti üstelik turkce konuşuyorlardı crysisda türkçe konuştuğu için bu iki seri mükemmel

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

.RBO.

80+ Silver
Ben tüm seriyi her şeyi yaparak(özellikle çoğu kişinin gözden çıkardığı Last Light DLC'leri dahil) 80 saatte bitirdim. İlk 2 oyunda iyi son yapmak için 1 kişi bile öldürmemelisin ama Exodus öyle değil. Bazı yan görevleri yaparsan ve teslim olanları öldürmezsen iyi son ihtimali artar ve bazı ana görevlerde sessizce yapmalısın.
İrone mod da hud lar olmadığı için bıçak ve bomba atamamak o.O2 o.O2 ama yinede iyi gidiyorum

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
Farcry 3 o meşhur citra sonu

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Emir Bayram
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
Death stranding çok güzel sonu vardı.

• Beğen

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Heath Ledger
a way out vurucuydu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Efe Vural
Daha dün Dying Light 2 bitirdim. Sanırım TRUE ENDING yaptım ve oyunun sonundaki o sanırım CGI ile yapılan sahne çok etkiledi beni.
2. olarak da Metro Exodus'un BAD ENDING'i insanı ağlatır. Aynı şekilde DLC'si Two Colonels da çok iyiydi.

NOT: Konu Dışı'na açmanın sebebi şimdi PC Oyunları'na açsam konsol özel oyun da yazılabilir. O yüzden Konu Dışı'na açtım.
twdg sezon 1 sonu demek istiyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çok bilinmez ama Silent Hill 2.

• Beğen
Top Bottom