Neler Yeni

🔥İndirim Xprime Titan Xl Kumaş Oyuncu Koltuğu 5500-GT 5.590 TL

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
alanlara geçmiş olsun ofisel'den iğne alınmaz hayatımda gördüğüm en kötü işçiliğe sahip koltuk üretiyolar adamlar. gidip mağazalarında gördüm.
Dostum 170 boy 85kilo altta ayak uzatma aparatı olan güzel bir önerin var mıdır geçen ki yoruma da ne dediysek alınmaz dedin ama öneri istedik cevap vermedin ne alabiliriz bu özelliklerde ?

GirayHan

80+ Gold
😁 hocam gözünüzü seveyim bana yeni bi koltuk önerin son 2 haftada 3 koltuk iptal ettim
hocam güldürdün beni allahta seni güldürsün :D

geçen hawk vardı onu neden almadın paylaşmıştım ben onu da iptal ettin hatta alın demiştim ki alanlar da oldu.

yerliler arasında hawk iyidir.

GirayHan

80+ Gold
Dostum 170 boy 85kilo altta ayak uzatma aparatı olan güzel bir önerin var mıdır geçen ki yoruma da ne dediysek alınmaz dedin ama öneri istedik cevap vermedin ne alabiliriz bu özelliklerde ?
ayak uzatma aparatlı koltuklar sıkıntılı. ayaklarını uzattıgın an o parçaya koltuğun alt tablası bir süre sonra bükülüyor. o yüzden önermemişimdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efekan Dry
hocam güldürdün beni allahta seni güldürsün :D

geçen hawk vardı onu neden almadın paylaşmıştım ben onu da iptal ettin hatta alın demiştim ki alanlar da oldu.

yerliler arasında hawk iyidir.
hocam hawktanda şikayetçi kişiler fazla oldu

GirayHan

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efekan Dry
her yerli malı koltukta şikayet olur. en az şikayet hawk'ta. gerçi onlar da parayı kırdı bir kaç yıla bozarlar xdrive gibi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin bütçen ne ?
boy ve kilo ?
hocam bütçe 7k boy 1.85 kilo 140

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Bu oyuncu koltuğu çıkmazı cidden sıkıntılı neye karar versen bir sorunu söyleniyor. Ben de 1 haftadır karar veremedim akracing ve Dxracer markalarının farkı ne diğerlerine göre. Baktım adore mobilyada 6400 liraya modelleri var benim için öncelik geniş ve rahat olması sağlamlık ve bel desteğinin düzgün ayarlanabilir olması.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
ayak uzatma aparatlı koltuklar sıkıntılı. ayaklarını uzattıgın an o parçaya koltuğun alt tablası bir süre sonra bükülüyor. o yüzden önermemişimdir.
Daha rahat oturabilmem için öyle istemiştim

GirayHan

80+ Gold
hocam bütçe 7k boy 1.85 kilo 140
haydaa sende bana yakınsın en sıkıntılı boy ve kılo oranı. 1.90 boy 115 kıloyum bende. bizim boy kilolarda şöyle bişey yapabilirsin

markus alırsın iyi bir sırt desteği satın alır kullanırsın bu 1. yöntem markusu önermemin sebebi bizim gibi ağır vasıtalara dayanan çelik iskeleti ve on numara kaliteli amotisör'ü var.

ikinci seçeneğin biraz daha üstüne eklerim dersen bizim gibi ağır vasıtalar için bu koltuk var.

yok ben para koyamam dersen 3. seçeneğin adore ile iletişime geçip boy ve kilonu söyleyip sana uygun bir AKracing koltuk satın alman ki şu an hepsi adore de indirimde ve bütçen dahilinde kalıyorlar.

Daha rahat oturabilmem için öyle istemiştim
Akracing, dxracer yada e-blue ( sokta varsa )

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efekan Dry
haydaa sende bana yakınsın en sıkıntılı boy ve kılo oranı. 1.90 boy 115 kıloyum bende. bizim boy kilolarda şöyle bişey yapabilirsin

markus alırsın iyi bir sırt desteği satın alır kullanırsın bu 1. yöntem markusu önermemin sebebi bizim gibi ağır vasıtalara dayanan çelik iskeleti ve on numara kaliteli amotisör'ü var.

ikinci seçeneğin biraz daha üstüne eklerim dersen bizim gibi ağır vasıtalar için bu koltuk var.

yok ben para koyamam dersen 3. seçeneğin adore ile iletişime geçip boy ve kilonu söyleyip sana uygun bir AKracing koltuk satın alman ki şu an hepsi adore de indirimde ve bütçen dahilinde kalıyorlar.

Akracing, dxracer yada e-blue ( sokta varsa )
hocam bu nasıldır sence hoşuma gitti :ROFLMAO:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,701
Üyeler
141,031
Son üye
efe7_46
Top Bottom