Neler Yeni

En korku dolu anılarınız

alovra

80+ Bronze
Çok merak ettim kimin nasıl korku dolu anılarınız var benimkiler genelde köyde yaşandı çok paranoyak anılar

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Üniversite mezuniyet balosunu bir otel de yapıyorduk. Baloda kavga çıktı ve taraflardan birisi kuzenlerini aradı. Ben 5 6 arkadaşım kavgayı ayırdık. Ama daha sonrasın da 2 kuzeni oteli silahla bastılar. Kuzeni ile kavga edenlere sıkacaklardı Silahlarına davranmadan ikisinin de üstüne 5 6 kişi atlayıp silahlarını alabilmiştik. O geceyi karakol da geçirdik tabi hepimiz. En korku dolu anım buydu.

alovra

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üniversite mezuniyet balosunu bir otel de yapıyorduk. Baloda kavga çıktı ve taraflardan birisi kuzenlerini aradı. Ben 5 6 arkadaşım kavgayı ayırdık. Ama daha sonrasın da 2 kuzeni oteli silahla bastılar. Kuzeni ile kavga edenlere sıkacaklardı Silahlarına davranmadan ikisinin de üstüne 5 6 kişi atlayıp silahlarını alabilmiştik. O geceyi karakol da geçirdik tabi hepimiz. En korku dolu anım buydu.
Vaybe nedense boyle anilari geceleri okuduğumda bi garip oluyor ama güzel hissttiriyor

alovra

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,139
İsim
Adnan Eren
Daha Fazla Yaşamak :D

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,191
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Çok merak ettim kimin nasıl korku dolu anılarınız var benimkiler genelde köyde yaşandı çok paranoyak anılar
Üstüme ev yıkılmıştı
Geçen seneki deprem birde onda yıkılmadı ama ben yıkmıştım kendi üstüme

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Adana'da yol bisikleti sürüyordum.
Baraja doğru giden bir yol var ve inerken insana çok keyif veren bir yokuş.
İnişe doğru geçtiğimde araçlar bir anda önümde sıralandı (trafik varmış.)
Yaşımın da verdiği etkiyle orta şeritten gidebilirim düşüncesiyle orta şeride geçtim ve süratlendim (yapmamam gerekiyordu.)
Süratimin 40-50 gibi olduğu bir alanda bir araç bir anda sinyal vs göstermeden aracın burnunu karşı şeride geçirdi.
Frenleri öyle güzel kullandım ki 10 metre kadar lastik tamamen kaydı, sol tarafımda bir düğün salonu vardı ve girişi geniş ama genişlik bittikten sonra uçurum gibi boşluktu.
Kaçmak için hemen o tarafa doğru yöneldim (bu sırada halen lastik tamamen kayma modunda bıraksam süratle üzerinden atacak.)
Tam istediğim alana gireceğim derken uçurumdan düşmeme ramak kalmıştı.
Sadece durdum, gökyüzüne baktım sonra soluklanırken etrafımdaki herkesin bana şok içinde baktığını gördüm.
Sonrasında hatamı anladım, sürücü de hatalı ama düğün günleri hiç bir şey demedim (sadece kızıyla birbirimize şaşkınlık) içinde baktıktan sonra tekrar yola koyuldum.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Deprem ; elinden hiçbir şey gelmiyor, dünyadaki en aciz varlıkmış gibi hissediyorsun.

Top Bottom