Neler Yeni

Çözüldü✓ Hava Soğutma Önerir Misiniz

alovra

80+ Bronze
Yani ben deepcool öneriyorum pompa sesi veya baloncuk sesi atma ötme ile karşılaşmadım ama tabi Corsair felan msi var bunlar daha pahalilar
o soğutucular cidden şu an ölü yatırım olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

corsair çok kaliteli ama

alovra

80+ Bronze

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
peerles assasin al geç

zaten overclock ta yapamıyacağına göre
Konu sahibi ben değilim de assasin de güzel ben biraz da değişiklik olsun diye sıvı aldım çok pahalı hocam kule tipleri

alovra

80+ Bronze
Konu sahibi ben değilim de assasin de güzel ben biraz da değişiklik olsun diye sıvı aldım çok pahalı hocam kule tipleri
evet kule fan görüntüsü kötü bende istedim sıvı soğutma ama pahalı diye peerles assaisn aldım mecbur memnunum gayet iyi

ama montajı beni çok zorladı ve ekran kartı yerinden çıkamıyacak gibi duruyor bios piline de erişim yok pek

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
onun tek + sı görünüş olur 7500f i de soğutuyor o kule fan yakın zamanda daha yüksek bi işlemci almıyacaksa gereksiz olur biraz

paran varsa
bundan al
hocam siz böyle diyince sıvı sogutma almakta mantıklı geldi şimdi şey de sorucaktım anakartım eski ya peerles alsam ekran kartına değme sorunu olur mu bazılarında gördüm ucu ucuna değiyor falan diyorlardı

alovra

80+ Bronze
hocam siz böyle diyince sıvı sogutma almakta mantıklı geldi şimdi şey de sorucaktım anakartım eski ya peerles alsam ekran kartına değme sorunu olur mu bazılarında gördüm ucu ucuna değiyor falan diyorlardı
değmez ama çok yakın oluyor

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Peki bilmedigimden soruyorum şöyle bi model de cıktı isimleri bire bir aynı ama ARGB yok

Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C​

aynı modeller dimi sadece bu galiba argb siz modeli bunu almak daha mantıklı geldi argb pek sevmedigimden
Bunu al

alovra

80+ Bronze
ama benim ekran kartım 3 fanlı anakart pek el vermiyor böyle bi ekran kartına sende sıkıntı olmaz

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
ama benim ekran kartım 3 fanlı anakart pek el vermiyor böyle bi ekran kartına sende sıkıntı olmaz
Benim de ekran kartım 3 fanlı xfx rx6700 bi yandan değer gibi geliyor kararsız kaldım ondan

alovra

80+ Bronze
Benim de ekran kartım 3 fanlı xfx rx6700 bi yandan değer gibi geliyor kararsız kaldım ondan
yok bendede aynı ekran kartı var değmez ekran kartına al geç peerles assasin

sadece ekran kartını çıkarırken sıkıntı yaşarsın

a79e07c2-0792-4c6a-91bc-b8ca432eca05.jpg

böyle yakın ama değmiyor

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
yok bendede aynı ekran kartı var değmez ekran kartına al geç peerles assasin

sadece ekran kartını çıkarırken sıkıntı yaşarsın

Alıntıyı görüntüle

böyle yakın ama değmiyor
Cok teşekkür ederim o zaman bunu alıyorum bir de argb olmayan modeli alıcam arbg modeli olanla farkı yok dimi sadece fark birisi ışıklı birisi ışıksız

alovra

80+ Bronze
Cok teşekkür ederim o zaman bunu alıyorum bir de argb olmayan modeli alıcam arbg modeli olanla farkı yok dimi sadece fark birisi ışıklı birisi ışıksız
evet fark yok al geç

Top Bottom