Neler Yeni

Okuldaki kız bana teklif etti ne yapıcam ?

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
kızın geçmişi ne durum geçmişi kirli kızlara bulaşmamanı öneririm çünkü senin için ilk oluyormuş böyle bir şey sonra saçı beyazlayan sırtına dünyanın derdini yükleyen sen oluyorsun kıza bağlandıktan sonra
dikkatli ol kiriv

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Arkadaşlar hiç beklemiyodum ayrıca bu ilk kez oldu geldi ben senden hoşlanıyorum dedi eğer sende kabul edersen dedi ama ben kararsızım şimdi evet desen sınavlar var ayrıca fakirim hayır desen üzülcek anlayanlar bi yardım ederse mutlu olurum
Bir manita demek kafadan günlük 300tl 👍 muhtelemen liseye gidiyorsun sizin için 200tl olur.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Arkadaşlar hiç beklemiyodum ayrıca bu ilk kez oldu geldi ben senden hoşlanıyorum dedi eğer sende kabul edersen dedi ama ben kararsızım şimdi evet desen sınavlar var ayrıca fakirim hayır desen üzülcek anlayanlar bi yardım ederse mutlu olurum
her şey para değil , sen de ona karşı bir şeyler hissediyorsan teklifi geri çevirme derim. Eğer gerçekten senden hoşlanıyorsa paran olmasa bile sever seni. Sınava tekrar girersin her türlü ama bazı kişilerle tekrar sevgili olamazsın o yüzden kabul et bence

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
bırak karıyı kızı işine gücüne bak

KlausM

80+ Silver

Ekler

• 5f4629b57a782a9d8f7a883cd3f9d5de.jpg
    5f4629b57a782a9d8f7a883cd3f9d5de.jpg
    19.4 KB · Hit: 20

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Oğlum zaten o senden hoşlanmış.Derslerimi çok etkilemez diyosan ve sende onu seviyosan kabul et geç.Yaşın kaç bu arada

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Efe Kırmaz
abim seviyorsan emek veririm diyorsan evet sevmiyorsan hayır bu kadar net bu sorulacak bir soru değil ki.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL
ben gayım de sonra kabul et

Top Bottom