Neler Yeni

İlk Aşkınızı Hatırlıyor Musunuz

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Harun Duman
hatırlıyorum, ortaokul arkadaşımdı. O zaman sade bir hoşlantı gibi geliyodu pekte umursamıyodum, en son 8. sınıfta gördüm, sonra araya lise girdi lisede son sınıfta birgün instagramdan bir istek geldi ama tanımadım bu yüzden de beklettim isteği, onun olduğunu hiç düşünmüyordum, isim aynıydı ama fotoğraf hiç tanıdık gelmiyordu. Bir gün lise stajında yanlışlıkla profilimi gizliden açığa geçirdim, öyle olunca isteklerin hepsi de kendinden onaylandı, kimseye de geri takip yapmadım. Aradan 15 dk geçti dm kutuma bir mesaj düştü, "gt yapsaydın kanka" yapalım kanka dedim ama hala tanımıyorum onu, geri takibe alınca anladım kim olduğunu, o gün uzunca bir süre konuştuk, zaten cuma günüydü hem benim stajımın son günü hemde onun okulunun son günü, ertesi güne birden buluşma ayarladık, ikimize de yakın olan bi kafeye gittik konuştuk, sohbet ettik, tabi o benim ondan hoşlandığımı hala bilmiyor, neyse sohbet baya sardı sonra eve geldim. O günden sonra onunla çok ama çok yakın olduk, çok samimi güzel bir arkadaş ilişkimiz vardı, sonra ilerleyen aylarda ben bu kızdan tekrar hoşlanmaya başladım, açılıp açılmama korkusu sardı beni. En sonunda da açılmak için güzel bir an kollamayı koydum kafama. 2022 yi 23 e bağlayan gece 1 ocak gecesi konuşurken birden bi mesaj attı bana, şaka amaçlı attı tabi ama, aşık kafa bende bu mesajdan cesaret aldım işte, "ya sen bana kesin aşıksın dimi" yaptı böyle, içimden fırsat bu fırsat dedim ve onun şaka amaçlı dediği cümleyi uzatıp ciddiye bağladım sonunda da "sana dolaylı yoldan açılmamı sağladın" dedim. İlk önce çok afalladı, benimde şaka yaptığımı düşündü, sonra konuşmaya devam edince ciddi olduğumu anladı o gece ikimizde hiç uyumadan geceden sabah 8 e kadar konuştuk bu konuyu. Şubata kadar flört ettik, şubat ayında da ilk defa "date" terimi ile buluştuk ve sevgili olduk, şu an baktığımda 1. yılımız doldu ve hala mükemmel bir ilişkimiz var.
Açılmaktan korkmayın beyler reddedilseniz bile korkmayın. Bunu anlatmak iyi geldi bu arada :D, hepinize iyi forumlar.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlki değil de sonuncusu çok koydu be

TİTAN.

80+ Platinum
Hatırlıyorum aradan x yıl geçti
2 ay önce bir daha görüşmek istedim
Tüm düşünceleri mi biliyor
2 aydır konuşuyoruz
Acaba sonu nasıl olacak diye düşünüyorum
Ama benden size tavsiye aşık olmayın

Son düzenleme:

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,957
İsim
MehmedVII
İlkokulda yan sınıftan özge diye bir kızdı açılamayınca unuttum bir süre sonra
Okul falan hiç açılmamışken sokaktaki bir kıza tutulmuştum. Ciddi ciddi çocukluk aşkı olayı vardı. Her iki anne baba da biliyordu. Birlikte fotoğraflarımız da vardı. Başka eve taşınınca her şey bitti...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,364
Üyeler
140,990
Son üye
catybara25
Top Bottom