Neler Yeni

Sınıfta Nefret Ediliyorum

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
7.sınıfım 5.sınıftan beri hiç sevilmedim sürekli bir problem yaşadım öğretmen de sağolsun sınıfın en baba isimleriyle oturtturdu mesela birisini anlatayım hoca o çocuk konuşuyo diye yanıma oturtturdu sonra arkadaşlarıyla beni başka kişiyle oturtturmaya kalktı bende kalktım ayakta kaldım ve bizim sınıf sessiz ve karşı cinsle oturmayı sevmiyo bana farketmez ama rezil olmaktan ve dedikodu olmaktan korkuyorum sıkıldım artık okul hayatımdan aileme değiştirmesini söylüyorum ama öğretmenlerimin iyi olduğunu ve başka sınıfta da olduklarını söylüyorlar mesela dün bir olay yaşadım çocuk imam hatipten atılmış yanıma oturmuş kulağımın dibinde ezan okuyor yada bacak bacak üstüne atıyo sırayı sallıyo ben kitaba bir şey yazmadığımda direk hocaya söylüyor bağırarak konuşuyor imam hatipten geldi diye soru soruyor bilemeyince sen nasıl Müslümansın diyo önümdeki kızlar benle uğraşıp duruyor onlara cevap verince çocuk kızlarla uğraşma diye bağırıyor her şey beni buluyor tek ben yaşıyorum bunu ve ben de bir sıkıntı var sınıf değiştiremiyorum zaten müdür de gitti insanlarda neden bu kadar merhametsiz mesela bir sınıftan en azından ilkokul arkadaşımı çağırınca direk o sınıf bana bağırıyor kızlar falan sıkıntı çıkarıyor notlarım da kötü sayılmaz bütün sınıfın düştü benim ki ise 6.sınıftan beri aynı yanımdaki ço tavsiyede buluncuğu şikayet etmek istiyorum ama öğretmen de bıktı şikayetlerden ne yapacağım bilmiyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Dostum 17 yaşında bi abin olarak ortaokul ve lise 1 de bende dışlandım ve bu duyguyu bilirim. Lise 1 de özellikle çok zorbalarlardı dış görünüş olsun görüşler olsun dinlediğim şarkılar olsun . Sana vericeğim tavsiye takmaman. Konuşma onlarla . Ben öyle yapmıştım. Yine yaparlar ama bundan kurtuluş yok. Dünya iyi bi yer değil . Güçlü ve özgüvenli olmalısın. İşte o zaman sana takılmayı keseceklerdir. Ben mesela seninkine benzer bu ortamdan lise 3 te kurtulmuştum bölümler seçilip sınıflar ayrıldığında. Sabret geçicek :D

TİTAN.

80+ Platinum
Dostum 17 yaşında bi abin olarak ortaokul ve lise 1 de bende dışlandım ve bu duyguyu bilirim. Lise 1 de özellikle çok zorbalarlardı dış görünüş olsun görüşler olsun dinlediğim şarkılar olsun . Sana vericeğim tavsiye takmaman. Konuşma onlarla . Ben öyle yapmıştım. Yine yaparlar ama bundan kurtuluş yok. Dünya iyi bi yer değil . Güçlü ve özgüvenli olmalısın. İşte o zaman sana takılmayı keseceklerdir. Ben mesela seninkine benzer bu ortamdan lise 3 te kurtulmuştum bölümler seçilip sınıflar ayrıldığında. Sabret geçicek :D
Arkadaş doğru söylemiş ama biraz eksik
7.sınıfım 5.sınıftan beri hiç sevilmedim sürekli bir problem yaşadım öğretmen de sağolsun sınıfın en baba isimleriyle oturtturdu mesela birisini anlatayım hoca o çocuk konuşuyo diye yanıma oturtturdu sonra arkadaşlarıyla beni başka kişiyle oturtturmaya kalktı bende kalktım ayakta kaldım ve bizim sınıf sessiz ve karşı cinsle oturmayı sevmiyo bana farketmez ama rezil olmaktan ve dedikodu olmaktan korkuyorum sıkıldım artık okul hayatımdan aileme değiştirmesini söylüyorum ama öğretmenlerimin iyi olduğunu ve başka sınıfta da olduklarını söylüyorlar mesela dün bir olay yaşadım çocuk imam hatipten atılmış yanıma oturmuş kulağımın dibinde ezan okuyor yada bacak bacak üstüne atıyo sırayı sallıyo ben kitaba bir şey yazmadığımda direk hocaya söylüyor bağırarak konuşuyor imam hatipten geldi diye soru soruyor bilemeyince sen nasıl Müslümansın diyo önümdeki kızlar benle uğraşıp duruyor onlara cevap verince çocuk kızlarla uğraşma diye bağırıyor zaten geçen aylarda 4 yıllık arkadaşımı kaybettim onun arkadaşı beni arkadaşımdan uzaklaştırmaya çalıştı ve arkadaşımda tepki vermeyince konuşmayı kestim psikolojim çok bozuldu her şey beni buluyor tek ben yaşıyorum bunu ve ben de bir sıkıntı var rezil olmaktan korkmak 5.sınıftan beri 30 kere rezil oldum hala da bu sıkıntı devam ediyor sınıf değiştiremiyorum zaten müdür de gitti insanlarda neden bu kadar merhametsiz mesela bir sınıftan en azından ilkokul arkadaşımı çağırınca direk o sınıf bana bağırıyor kızlar falan sıkıntı çıkarıyor notlarım da kötü sayılmaz bütün sınıfın düştü benim ki ise 6.sınıftan beri aynı yanımda ki ço tavsiyede buluncuğu şikayet etmek istiyorum ama öğretmen de bıktı şikayetlerden ne yapacağım bilmiyorum gerçek hayatta sessiz ve özgüvensiz biriyim bide bizim sınıfta bir kız kanalı var saçma sapan blackpink fanı ve onun arkadaşı benle anca kaka olduğunu söyledi bende yan hesap açıp ona falan yazdım gerçekten sıkıldım bunlar sadece bana oluyor galiba daha çok rezil olduğum anıları anlatsam gerçekten metin yetmez
Bu tarz insanlar çok olur neslin insanı değilsin bu şimdiden belli bu durum kötü bir durum değil rahat ol özgüvenli ol ailene söyle ben kendime gelmem istiyorum sana destek versinler örneğin spor yapabilirsin kitap okuyabilirsin vs.

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gerçekten çok sıkıldım eylülden beri ve lisede spora başlayıp özgüvenimi ve vücudumu geliştirmek istiyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Abim ablam benden +10 yaş büyük çalışıyorlar ve tek kaldım ve gerçekten psikolojim bozuldu eylülden beri ve lisede spora başlayıp özgüvenimi ve vücudumu geliştirmek istiyorum
spor yap özgüven kazanırsın ama steroidlere fln bulaşma kendimi şişirecem diye aman

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
spor yap özgüven kazanırsın ama steroidlere fln bulaşma kendimi şişirecem diye aman
Bide sınıftaki bazı kızların 30 tane arkadaşı olmasına rağmen sanki zorbalanıyo dışlanıyo gibi kendilerini göstermesi çok zoruma gidiyor

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
Takılma kardeşim bırak kendi havuzlarında yüzsünler boş ver
yanımdaki çocuk yüzünden bugün okula gitmedim hocaya söylesem gene tek kalıcam sırada ya da çocuk daha da bulaşacak arkası falan var korkuyorum

Son düzenleme:

Kara*

80+ Silver
Bildiğin m*l yığını ortama düşmüşsün geçmiş olsun öncelikle. Yapacakların belli bunlardan ders çıkarman gerek, yoksa lise döneminde daha fazla maruz kalacaksın, mental olarak baya kötü durumdasın. Psikoloğa gitmeni öneririm yaramazsa psikiyatrist yolunu tutarsın. Kendine güvenin için de spor olsun, ilgilendiğin şeyler diksiyona kadar dahil ilerleme kaydetmeye bak, en önemlisi sen o ucubeler gibi değilsin. Rezil oldum aman öyle böyle modlarına girme, olur zaten insansın her durumun 10/10 olacak değil. Yanında lavuk çok mu sıkıntı yapıyor bilerek kavga durumuna getir, zaten tutanak dahi almazsınız, 2-3 patakla özür dilersin müdürün yanında biter gider.

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
Bildiğin m*l yığını ortama düşmüşsün geçmiş olsun öncelikle. Yapacakların belli bunlardan ders çıkarman gerek, yoksa lise döneminde daha fazla maruz kalacaksın, mental olarak baya kötü durumdasın. Psikoloğa gitmeni öneririm yaramazsa psikiyatrist yolunu tutarsın. Kendine güvenin için de spor olsun, ilgilendiğin şeyler diksiyona kadar dahil ilerleme kaydetmeye bak, en önemlisi sen o ucubeler gibi değilsin. Rezil oldum aman öyle böyle modlarına girme, olur zaten insansın her durumun 10/10 olacak değil. Yanında lavuk çok mu sıkıntı yapıyor bilerek kavga durumuna getir, zaten tutanak dahi almazsınız, 2-3 patakla özür dilersin müdürün yanında biter gider.
Çocuk benden uzun ve birazcık benden de iri ve sınıftaki herkesin küfür etmesine rağmen benim şikayet yemem gerçekten zoruma gidiyor içime atmaktan bıktım herşeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korkma sakin ol onlar ucube bi şey yapamazlar
Teneffüslerde çok sıkılıyorum bide teneffüsleri 5 dakika daha uzattılar iyice sıkılıyorum

cerrahh

80+ Bronze
niye ezik hissediyorsunki kendini? daha yaşın küçük. rahat ol, sakin ol, özgüvenli ol. gerektiğinde kavga etmen lazım her şeyi içine atma. sürekli aşağılıyorlarsa, alay ediyorlarsa takmayacaksın ya da hepsini dümdüz edeceksin. aşağılık kompleksi oluşturma kendinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Çocuk benden uzun ve birazcık benden de iri ve sınıftaki herkesin küfür etmesine rağmen benim şikayet yemem gerçekten zoruma gidiyor içime atmaktan bıktım herşeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teneffüslerde çok sıkılıyorum bide teneffüsleri 5 dakika daha uzattılar iyice sıkılıyorum
hiç iyi anlaştığın arkadaşın fln yok mu

Top Bottom