Neler Yeni

Vücudum nasıl ölçülerim fazla mı? Sizce kilolu muyum?

15 yaşındayım bir kaç ay sonra 16ya gireceğim. Boyum 177 kilom da 78-80.
Vücut ölçülerim fazla mı?
Omuzlarım 118,
bel çevrem 92 cm,
göğüs çevrem 98 cm
Kalça çevrem 107 cm
Boyun çevrem 39 cm
üst kolum 35 cm
Üst bacak 60 cm
Sporcu abilerim sizce yaşıma göre nasıl ölçülerim. Aşırı mı fazlalar?
IMG_0299.JPG
IMG_0309.JPG

Son düzenleme:

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
belin çok kalın.80 e falan düşmeli. boyun da 180 i geçmemiş daha.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
kilon boyuna göre fazla en azından bu durum için. Baya yağlı bir vücut göğüsler falan full yağdan dolayı şekillenmiş lakin genel olarak bakılırsa çok kötü değil düzenli bir beslenme ve sporla halledilir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kilon boyuna göre fazla en azından bu durum için. Baya yağlı bir vücut göğüsler falan full yağdan dolayı şekillenmiş lakin genel olarak bakılırsa çok kötü değil düzenli bir beslenme ve sporla halledilir
Şekillenmiş derken şişik görünmesi mi? Biliyorum ama giyinikken öyle çok yağlı durmuyorum. Yada bana öyle geliyo

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Şekillenmiş derken şişik görünmesi mi? Biliyorum ama giyinikken öyle çok yağlı durmuyorum. Yada bana öyle geliyo
sana öyle geliyo. hafif bol giyince zaten belli olmaz. fotoğraf da atmışsın. hafif dokunsan bıngıl bıngıl sallanıyordur işte.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Batın Köse
kilon iyi sağlam spor ile taş gibi olursun spor dediğim basketbol futbol felan

sana öyle geliyo. hafif bol giyince zaten belli olmaz. fotoğraf da atmışsın. hafif dokunsan bıngıl bıngıl sallanıyordur işte.
O kadar dediğin kadar yok :d Anladım. Biraz bol XL fln giyiyorum geneldede oversize giyiyorum ondan belli olmuyo herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kilon iyi sağlam spor ile taş gibi olursun spor dediğim basketbol futbol felan
Basketbol eskiden güzel oynardım da şimdi hem boyum kısa hemde iyi oynayamıorum. Futbolda eskisi kadar oynmıyorum

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Batın Köse
O kadar dediğin kadar yok :d Anladım. Biraz bol XL fln giyiyorum geneldede oversize giyiyorum ondan belli olmuyo herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basketbol eskiden güzel oynardım da şimdi hem boyum kısa hemde iyi oynayamıorum. Futbolda eskisi kadar oynmıyorum
ne oynadığın önemli değil spor yap yeter biraz yağ oranın düşer daha temiz bir vücudun olur

Top Bottom