Neler Yeni

Powerline her prizde çalışır mı?

Fitoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Talha Fitozoğlu
Arkadaşlar özel yurtta kalıyorum powerline alıp ethernet ile laptop a bağlamak istiyorum fakat bunda bir düşüş yaşanır mı hatta internete bağlanır mı eğer bağlanıyorsa almak istiyorum daha iyi bir internetin olması için.

Existentia

80+ Silver
hocam uzatma prizlerde performans düşüyor ve 2 powerline aynı sigorta içinde olmalı ayrıca akımın yönü de performansı etkiliyor diyorlar sorunuz varsa yanıtlamaya çalışırım

Fitoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Talha Fitozoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam uzatma prizlerde performans düşüyor ve 2 powerline aynı sigorta içinde olmalı ayrıca akımın yönü de performansı etkiliyor diyorlar sorunuz varsa yanıtlamaya çalışırım
2 powerline derken hocam aydınlatabilir misin ben sadece bi tane alıcam

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
powerline ın amacı zaten en az ikili kullanmak. interneti elektrik kablosundan taşır. aynı faz üzerinde çalışması gerekir.yurtta işini görmez.

Existentia

80+ Silver
hocam set şeklinde satılıyor ya min 2 li oluyorlar biri giriş biri çıkış 3 lü alırsanız 1 giriş 2 çıkış oluyor elektrik hattından elektrik aktarıyorsunuz yani

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
hocam set şeklinde satılıyor ya min 2 li oluyorlar biri giriş biri çıkış 3 lü alırsanız 1 giriş 2 çıkış oluyor elektrik hattından elektrik aktarıyorsunuz yani
powerline ne bilmiyor bence prize takıp wifiyi kablo ile pc ye aktarma amacı var ben öyle anladım.

Fitoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Talha Fitozoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
powerline ın amacı zaten en az ikili kullanmak. interneti elektrik kablosundan taşır. aynı faz üzerinde çalışması gerekir.yurtta işini görmez.
peki ne yapmam gerek tam olarak hiçbir türlü yurtta yaramaz mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom