Neler Yeni

Annem Evlatlıktan Reddedermi?

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Yanlış Kategori
Beyler selam annem çok garip bir kadın 2 yıl önce duvarima ilk posterimi astım kendini rias gremory adlı kadın karaktere ait çok açık olmamasına rağmen ertesi gün geldiğimde yirtik sekilde buldum anneme sorduğumda ayip demisti 2 yıl geçti odami kadın hariç her posterle doldurdum ici rahat etsin die ama artık dayanamıyorum kasanin içine 3 tane anime kızı alıyorum ikisi kartın altında durcak biri kartın üstünde oturacak (keske benim ustume otursa) o yüzden bi supheliyim kasamida patlatirmi diye ne düşünüyorsunuz?

Ekler

• Screenshot_2024-02-27-14-51-49-619_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2024-02-27-14-51-49-619_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    511.3 KB · Hit: 379

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
hocam 46lık rapor almanızı düşünüyorum yanlış anlamayın özür dilerim ama hiç normal bir düşünce değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Hakan Arıkan
Beyler selam annem çok garip bir kadın 2 yıl önce duvarima ilk posterimi astım kendini rias gremory adlı kadın karaktere ait çok açık olmamasına rağmen ertesi gün geldiğimde yirtik sekilde buldum anneme sorduğumda ayip demisti 2 yıl geçti odami kadın hariç her posterle doldurdum ici rahat etsin die ama artık dayanamıyorum kasanin içine 3 tane anime kızı alıyorum ikisi kartın altında durcak biri kartın üstünde oturacak (keske benim ustume otursa) o yüzden bi supheliyim kasamida patlatirmi diye ne düşünüyorsunuz?
Sen psikoloğa gitme, Anneni psikoloğa gönder!
Sende bir sorun yok çocuksun, annene ben bir bireyim benim odama zart zurt girip karışma gencim ben de. Psikoloğa gitsin cinci hocaya değil.

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,585
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Annen haklı, bu kadarı fazla olmuş odanın her tarafını anime kızı posteriyle doldurmak abartı zaten. .
tabii ki alma derim figürleri.
O parayı vereceğine gerçekten ihtiyacın olan bir şey alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,027
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom