Neler Yeni

7800x3d için sıvı soğutma önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
Direkt yurt dışından alıp, gönderim yapıyor. Stoktan değil. Ön sipariş diye yazıyor zaten.

Artmaz. 360'lığı ile zar zor soğutuyorum. CS2 yani işlemci isteyen oyunda 86 dereceyi gördüm Arctic 360'lık ile. Oyuna girince de 60-70 civarı.

Alıntıyı görüntüle
bende boşta o derecelerde kullanıyorum hocam stok soğutucudan dolayı sadece youtube açabiliyorum şuanda :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu da önerebilirim.
bu soğutmaya yeter mi hocam bir de ikinci elde 150i elite capellix de iş görür mü veya k360 ikisinden de buldum neredeyse aynı paradalar 4500

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
bende boşta o derecelerde kullanıyorum hocam stok soğutucudan dolayı sadece youtube açabiliyorum şuanda :D

bu soğutmaya yeter mi hocam bir de ikinci elde 150i elite capellix de iş görür mü veya k360 ikisinden de buldum neredeyse aynı paradalar 4500

Bana kalırsa bir kez paraya kıyıp, bekleyip Arctic al, sonra da unut soğutucu işini. :D

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
arctic 2 de işlemciyi soğutan o küçük fan zamanla ses yapar mı hocam

1 sene önce ikinci el olarak aldım. Yani uzun zamandır kullanılıyor, bir ses yok.

Artic önerim de 3 modeli, 2 değil bu arada.

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet Unsal

Açık konuşuyum daha kullanım yapmıyorum.
Bende ryzen 9 7950x3d için bu soğutucuyu alacağım. Bir kaç yerde incelemelerini gördüm açıkçası kafama yattı.

ThE LoSt

80+ Silver
hocam 240 bana az lian li o11 dynamic evo kullanıyorum üstte ufak boşluk beni rahatsız eder 360 olması benim için daha iyi olur

yurtdışından gelmesi benim için kötü uzun sürer ve şuanda işlemciyi stok soğutucyla kullanıyorum mecburi ondan dolayı en kısa sürede almam lazım
Yurt dışından size ürün önermedim yukarıdaki arkadaşın önerisi şahsına aittir.
Ülkemizden alacaksınız.

akrn53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali kıran
Sinerji de DeepCool Ls720 zero dark modelini kullanıyorum 7800x3d ile çok memnunum gayet serin argb takıntın yoksa hem uygun hem harika

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Baran Kut
Sıvı soğutma zorundalığınız yok ise kule tipi de işinizi görür hocam. Sıvı soğutma olarak da Arctic Liquid Freezer III öneririm en yakın zamanda çıkıp en sağlam performans verenlerden bir tanesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
Sıvı soğutma zorundalığınız yok ise kule tipi de işinizi görür hocam. Sıvı soğutma olarak da Arctic Liquid Freezer III öneririm en yakın zamanda çıkıp en sağlam performans verenlerden bir tanesi.
freezer III de biraz pahalı hocam bütçemi aşıyor kule tipi de kullanmayı pek sevmiyorum kasa da akvaryum doldurmam biraz zor

Yurt dışından size ürün önermedim yukarıdaki arkadaşın önerisi şahsına aittir.
Ülkemizden alacaksınız.
fanların rgb olmaması biraz beni tereddüte düşürüyor hocam ama performansı güzel gibi

Sinerji de DeepCool Ls720 zero dark modelini kullanıyorum 7800x3d ile çok memnunum gayet serin argb takıntın yoksa hem uygun hem harika
ls modelini bende düşündüm de hocam sonra h150 rgb yi görünce çok aralarında kaldım hangisi daha iyi olur diye

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Baran Kut
fanların rgb olmaması biraz beni tereddüte düşürüyor hocam ama performansı güzel gibi
Hocam rgbyi bunda olmasa da isteyeceğim sıvı soğutma bu olurdu. Çok yakışıklı bir sıvı soğutma.

Bir de bundan size öneririm hocam. Maksat temasta yardımcı olsun, macun kenarlara akarsa temizlikte zorlanmayın diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
Hocam rgbyi bunda olmasa da isteyeceğim sıvı soğutma bu olurdu. Çok yakışıklı bir sıvı soğutma.
evet cpu fanının üzerindeki efekt çok hoş duruyor ama o kadar para verdikten sonra fanlarda rgb olsun isterim

şuan 3 model arasında kaldım msi k360 mı corsair h150 rgb mi yoksa arctic freezer II argb mi

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Baran Kut
evet cpu fanının üzerindeki efekt çok hoş duruyor ama o kadar para verdikten sonra fanlarda rgb olsun isterim
Haklısınız hocam fiyatı feci yükselmiş. Bunun fiyatını en sonra 2.500-3.000 TL arası hatırlıyordum.

şuan 3 model arasında kaldım msi k360 mı corsair h150 rgb mi yoksa arctic freezer II argb mi
freezer II. Performans olarak önceki nesilin sağlamlarındandı diye hatırlıyorum.

Videoyu inceleme amaçlı attım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,314
Üyeler
141,437
Son üye
rxolly_5
Top Bottom