Neler Yeni

Epic Games saçmalığı

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Arkadaşlar merhaba, bilenler biliyor bilgisayarıma virüs girdi ve hesaplarım çalındı. Epic games'i alamadım bir tek, ticket attım iletişime geçtiler ve geri alamadım hesabımı. Her bilgiyi fazlasıyla verdim. Kredi kartının görüntüsünü vatandaşlık kimliğimi her şeyi attım. Fakat hala hesabı geri vermediler. Sebebide 2020'de aldığım oyunun faturasının durmaması. Bu nasıl bir saçmalıktır ya insanlar mailleri tutacak diye bir şey yok. 2020'de almışız mailleri temizlemişiz ne istiyorsunuz daha fazla.

Palo DAYI

80+ Silver
Çok sacmaymis harbiden

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Salih
Bankadan bulmayı dene

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Salih
O zaman geçmiş olsun

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Çok sacmaymis harbiden
Gerçekten saçma kimliğimin resmini çektim ya isim soyisim doğrulama yapsın diye. Satın alım yaptığım kartın fotoğrafını çekip yolladım. Eski kullandığım şifreleri yazdım yinede banamısın demiyor. Her şeyi atmışım işte size daha ne yapacaksın faturayı. Saçma sapan iş, bundan sonra epic kullanmam ama bildiğim steamden devam ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
keday samur
Gerçekten saçma kimliğimin resmini çektim ya isim soyisim doğrulama yapsın diye. Satın alım yaptığım kartın fotoğrafını çekip yolladım. Eski kullandığım şifreleri yazdım yinede banamısın demiyor. Her şeyi atmışım işte size daha ne yapacaksın faturayı. Saçma sapan iş, bundan sonra epic kullanmam ama bildiğim steamden devam ederim.

peki tüm bu bilgileri epic'e verdiğinden eminsin değil mi?

epicgamesoffical.com gibi bir site değildi di mi?

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu

Evet eminim. Kendi sitesinden yaptım zaten başvuruyu mail attılar yinede olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

1709799607934.png

1709799668850.png

1709799718724.png

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Knk belli ki bu işlerden anlayan birisi değilsin ben seni bilgilendireyim başlangıç olarak senin o ilettiğin kimlik bilgisi veya kart bilgisi o adamın hiç bir işine yaramaz bu bir. Onlar da satın alımdan sonra sadece satın alım referans numarası yazar ve buna göre işlem yapılır. Senin dediğin gibi epic games doğrudan kimlik bilgisi ve kart bilgisi tutmaz hepsinin şifrelendiği 8 haneli bir kod oluşur ve bu koda göre işlem yapabilirler. Avrupa insan haklarını koruma derneği yasasına göre doğrudan kimlik ve kart bilgisi tutmak hiç bir firmada yasal değil öncelikle bunu bir anla.

İkincil olarak senden faturayı keyiflerine göre değil o faturanın üzerinde yazan kodu istedikleri için bu şekilde seni darlıyorlar. İyi düşün belki senin tüm kimlik bilgilerine sahip bir adam gelse ve çalmaya çalışsa daha kolay çalamaz mıydı?

Burda epic games in hiç bir suçu yok virüsü kendin yiyip sonra epic games e celallenecek bir şey yok.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Knk belli ki bu işlerden anlayan birisi değilsin ben seni bilgilendireyim başlangıç olarak senin o ilettiğin kimlik bilgisi veya kart bilgisi o adamın hiç bir işine yaramaz bu bir. Onlar da satın alımdan sonra sadece satın alım referans numarası yazar ve buna göre işlem yapılır. Senin dediğin gibi epic games doğrudan kimlik bilgisi ve kart bilgisi tutmaz hepsinin şifrelendiği 8 haneli bir kod oluşur ve bu koda göre işlem yapabilirler. Avrupa insan haklarını koruma derneği yasasına göre doğrudan kimlik ve kart bilgisi tutmak hiç bir firmada yasal değil öncelikle bunu bir anla.

İkincil olarak senden faturayı keyiflerine göre değil o faturanın üzerinde yazan kodu istedikleri için bu şekilde seni darlıyorlar. İyi düşün belki senin tüm kimlik bilgilerine sahip bir adam gelse ve çalmaya çalışsa daha kolay çalamaz mıydı?

Burda epic games in hiç bir suçu yok virüsü kendin yiyip sonra epic games e celallenecek bir şey yok.
Kankam bende şunu anlatmaya çalışıyorum elimdeki olan bütün faturaları sundum, ve 2020'de yani 4 sene önceki faturayı ben nerden bulucam ? Mailleri sürekli işim gereği temizleyen biriyim, ekstra olarak kart bilgilerini zaten kendileri istiyor.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Kankam bende şunu anlatmaya çalışıyorum elimdeki olan bütün faturaları sundum, ve 2020'de yani 4 sene önceki faturayı ben nerden bulucam ? Mailleri sürekli işim gereği temizleyen biriyim, ekstra olarak kart bilgilerini zaten kendileri istiyor.
Senden kart bilgisi mi istiyor? Knk bu istediği yerin bana bi ss ini falan atsana kart isteyemez hiç bir firma. Sadece son 4 hanesini isteme hakkı var o da zaten 8 haneli kodun son 4 hanesini oluşturduğu için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,753
Üyeler
141,042
Son üye
tehlike2000
Top Bottom