Neler Yeni

Çözüldü✓ TR'DEN GİDECEĞİM İÇİN SATMAK İSTİYORUM, SİZCE KAÇ TL?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Anakart daha dün sıfırı 17k ya ilandaymıs hocam. şuan 30k olmasının bir anlamı yok. 3-4 hafta 30k ilanda kalırsa o fiyatı alıcılar kabul eder. almak isteyen kişi 17k dan 30k ya cıktıgını görünce gidip almayacak ki başka secenek bakacak. ikinci el icinde anlık sıfrı 17k üzerinden düşünülüp fiyat bicilmeli. eskisi gibi alıcı da kalmadı
O kadar geçenki fiyatına dikkat etmedim hocam. O zaman elbette 17 bin ve alrına düşer direkt.

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Burak Demir
corsair 5000d ile ve proart ile kıyaslayabileceğimiz şeyler atarsan daha efektif olur
attığım sistemin bütün parçaIarı senin sisteme göre çok daha kaIiteIi eğer istiyorsan kaIiteyi düşürüp attığım sistem fiyatını 127k dan 115k ya düşürebiIirsin

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,751
İsim
ege erdem demirelli

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Mahir
Aga bu konuları anlamıyorum. Tavsiye edilen fiyatı beğenmediysen koy kafandaki fiyatı geç niye tartışmaya giriyorsun ki. Ederi max 80k bana göre de ama istersen 150k koy.

shahbaztr

80+
asus proart 4070 kronik cw sorunIu ve soğutma bIoğu ince bir modeI, ventus 3x iIe kapışır (y)
ben cw yaşamadım ama soğutma bloğu konusunda haklısın sadece yükseklik farkı 7mm imiş, içindeki kompanentlerde fark varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga bu konuları anlamıyorum. Tavsiye edilen fiyatı beğenmediysen koy kafandaki fiyatı geç niye tartışmaya giriyorsun ki. Ederi max 80k bana göre de ama istersen 150k koy.
doğru diyosun

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,524
İsim
.
''Tavsiye edilen fiyatı beğenmediysen koy kafandaki fiyatı geç'' ama millete kıskanç aşağılık kompleksiniz var diyerek değil dostum.
Hem bir şey bildiği yok hemde konuşuyor bu sefer de bize cevap hakkı doğuyor millet de cevabını veriyor kısacası.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Mahir
''Tavsiye edilen fiyatı beğenmediysen koy kafandaki fiyatı geç'' ama millete kıskanç aşağılık kompleksiniz var diyerek değil dostum.
Hem bir şey bildiği yok hemde konuşuyor bu sefer de bize cevap hakkı doğuyor millet de cevabını veriyor kısacası.
Ben de onu diyorum birebir tartışmak yerine tamam de istediğin fiyatı koy.

YazılımKafa

80+ Silver
Dostlar merhaba, yurtdışına yerleşeceğim için setupımı komple satmak istiyorum,sizlere ne kadar eder diye sormaya geldim

KASA
Corsair 5000D + 4x Corsair SP120 Fan+Corsair RGB kontrolcü (Garanti yok)
X570 ASUS PROART (Garanti ve fatura var)
Ryzen 7 5800X3D (Garanti ve fatura var)
NOCTUA nh-d15 chromax black (Garanti yok)
ASUS PROART 4070 OC (Garanti ve fatura var)
CORSAIR RM850X Enthusiast Series (Garanti ve fatura var)
Adata sx8100 500 gb m2 (Garanti yok)
kingston nv2 1 tb m2 (Garanti ve fatura var)
seagate barracuda 2 tb hdd (Garanti ve fatura var)
kioxia 240 gb ssd (Garanti yok)
adata su630 500 gb ssd (Garanti yok)

Monitör
MSI G273QF 2k 165hz (Garanti yok)
Gigabyte M27F (Garanti yok)

ÇERE BİRİMLERİ
Steelseries Aerox 5 wireless (Garanti ve fatura var)
Steelseries Arctis 7 wireless (Garanti ve fatura var)
Steelseries Apex 7 (Garanti ve fatura var)
Steelseries Qck Prism 3XL (Garanti ve fatura var)
Blue Yeti USB Mikrofon (Garanti yok)

anakart işlemci ve ekran kartını geçtiğimiz ay aldım sıfır sayılabilir

sizden ricam kasa .... kadar eder , monitörler .... kadar eder diye alt başlıklarda fiyat değerlendirmesinde bulunursanız çok efektif olur

Yorumlarınızı bekliyorum
Toplu satarsan arkadaşların dediği gibi 80 e falan anca. Fazla para istiyorsan ayrı ayrı satmam lazım. Kimse 4070 sisteme 100-150 k para vermez

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom