Neler Yeni

Ehliyet sınavından kaldım

fy808

80+
Kanka 14 ders vermediler ki sınavdan kaldığım zaman 5 ders verip bıraktılar ben bidaha gidip neden veremedikleri dersin parasını vereyim ki
sınavdan kaldıktan sonra yasal ders sayısı 2 dostum.
ilk sınavdan once 14 vermedilerse bunu belirtebilirsin.
fazlasına para istemeleri cok dogal.

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tümer Atlı
sınavdan kaldıktan sonra yasal ders sayısı 2 dostum.
ilk sınavdan once 14 vermedilerse bunu belirtebilirsin.
fazlasına para istemeleri cok dogal.
Valla bilmiyorum artık birazdan konuşmaya gidicem

Rulep

80+ Gold
Kanka 14 ders vermediler ki sınavdan kaldığım zaman 5 ders verip bıraktılar ben bidaha gidip neden veremedikleri dersin parasını vereyim ki
aynen öyle sınav parasını öde gerisine ödeme bir şey yapacaklarını sanmıyorum 14 ders almadım dersin imza atıyorduk biz kanıtta gösterirsin bence

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Dolandırmışlar seni baya. Sadece direksiyon sınavının ücretini öde başka bir şey için para isterlerse verme.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Direksiyon sınavından her kaldığında 2500 TL vermen gerekiyor

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Dostlar iyi günler şimdi size baştan mevzuyu anlatayım ben aralık ayında kursa yazıldım şubat 5 şubatta dersleri başlattılar toplam 5 ders gösterdiler haftada 2 ders verdiler zaten 1 dersi de tam sürmeyi bilmediğim için verdiler işte bana harcı at dediler attım fakat kursta ki ilgilenen kişiyle konuştum sınava girersem kalırım diye yok bilmem bişey olmaz vs vs diye geçiştirdiler tamam dedim sınava girdim kaldım işte ondan sonra bugün mesaj attılar tekrardan yarın dersim varmış 16 17 mart gibi de sınava sokcaklar gene ama bu sefer 2500 TL istiyolar sizce ne yapmalıyım dostlar en fazla 1500 olsun kaldım diye 2500 lira istemek fazla.
Hocam benim bildiğim toplam 12 derse girmen lazım. Ben geçen senenin başında gittim, her hafta 3 ders olmak üzere toplam 1 ay gittim. Ayrıca aynı durumu ben de yaşadım, girersem kalırım dedim. Gir ve kal o zaman dediler. Girdim kaldım, sonrakinde geçtim. Çok takma yani :D

YiğitAysul

80+ Silver
Sınav ücreti dışındaki para 2 . 3 ve 4. sınavlarda ödenitor ilkinde tek 750 fakat kalan ücret ise başarısızlık ücreti diye geçiyor kursun sana verdiği iki saatlik dersin ücreti gerekesiz pahalı fakat yapacak bir şey yok bir de bu başarısızlık ücreti sehirden şehire değişebiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,282
Üyeler
141,277
Son üye
GigaCan