Neler Yeni

🔴 ERDOĞAN: "BU BENİM SON SEÇİMİM! ARTIK SON!"

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
Evde duramaz ki ülkenin içinden geçmeden.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Mehmet
Beyler Gidin bu ülkeden kendinizi kurtarın bir vatandaş olarak yapacak bir şeyimiz yok

RONALDINHO

80+ Bronze
Bu ülkede kimse seçimle bir yere gelmez. Çoluk çocuk yazmasın.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
EFEKAN SARIKAYA
@Yavuz Sultan Selim hocam bu artık benzin / mazot zam haberi yapamayacaksın anlamına mı geliyor (!)

NZXT

80+ Bronze
Son seçimi olsa neki, milyonların hayalleriyle oynadılar...

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Agalarla oyun oynarken "bu el son " demişizdir..
Aynen öyle. Buna nasıl inanabiliyorlar anlamıyorum. Yahu bu adam gidecek olsa, İstanbul gibi bir yere niye murat beceriksizini aday yapsın ki? Açık açık kendime rakip istemiyorum diyor. Bu adam erken seçim yapıldığında tekrar aday olamıyor mu anayasaya göre? Benim bildiğim bal gibi de olabiliyor. Muhalefetin erken seçime itirazı da yok. Kim nasıl inanıyor bu dönemin erdoğanın son dönemi olduğuna aklım almiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,888
İsim
Burak Karadağ

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yasalara çok uyduğu için yasanın verdiği yetki diye özellikle vurgulamış.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
İsmi ismi.
Bu zaten bilinen bir şeydi çok şükür ki reisimiz bu sefer bir yasa katliamı yapmadı, protestolar falan çıkardı büyük ihtimal o kadar da değil.

Büyük ihtimal yaptıkları hakkında yargılayamasak bile bir çok şey çıkacak. Ancak unutulur kısa bir zamanda.

Benim korktuğum acı bir gerçek, kötü günler gidiyor da daha kötü günler gelmeyeceğini nereden biliyoruz? Kimse kızmasın vs. ama Fatih Erbakan tarzı adamlar Erdoğanın ey sözünü çıkarırkenki aldığı nefes dahi olamaz. Sadece şeriat açıklamalarından değil bir çok yönde rezalet bir adam. Tabi erdoğan gidecek gene akp adayı mı gelecek bilmiyoruz ama o tür biri gelirse dejavu yaşayacağız hemde gene benzer sürelerde olan bir dejavu...

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
nereye reis daha yargilancan
Bizde ki bu Adaletsiz yargılama süreci olduğu halde kimse onu maalesef yargılayamaz. Herkesin bir yerde adamı var , para ve şantaj ile dönüyor bu sistem , bunların ( tüm partilerin) yalan siyasetlerini bırakıp kendini hayatını kurtarmaya çalışan kazanır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom