Neler Yeni

🚨E-okul’a giremiyorum???🚨

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
3-4 gündür giremiyorum. Sorun mu var? Hem iPad’den hem Android telefondan denedim. İki cihazdan da silip tekrar yükledim. Sonuç değişmedi. Öğrenci kaydı yapamıyorum. Hem evdeki modemden denedim hem kendi mobil verimden denedim hem okulun internetinden denedim ve sonuç yine aynı. Devamsızlıklarıma bakacaktım. İnternetten de bakamıyorum. Ne yapmalıyım?

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
3-4 gündür giremiyorum. Sorun mu var? Hem iPad’den hem Android telefondan denedim. İki cihazdan da silip tekrar yükledim. Sonuç değişmedi. Öğrenci kaydı yapamıyorum. Hem evdeki modemden denedim hem kendi mobil verimden denedim hem okulun internetinden denedim ve sonuç yine aynı. Devamsızlıklarıma bakacaktım. İnternetten de bakamıyorum. Ne yapmalıyım?
+1

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Talha Açıkgöz
bembeyaz ekran mı çıkıyor?

Hanaz

80+ Silver
sitesinden velinin e devletiyle girebilirsin

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
bendede aynı hocam hata veriyor fotoğrafım fln yüklenmiyor ztn en başta

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_0499.png
    IMG_0499.png
    269.6 KB · Hit: 38

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Reis bende giremiyorum genel birsey var. Telefondan deneyince ya internet yok diyor yada beyaz ekranda kaliyor (internet var.) Bilgisyardan denedigimde ise eski e okul tasariminda bir kutucuk cikiyor bir sorun olustu diyor.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Emre
Hangi okulda kayıtlısınız müdüre sorun isterseniz.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Reis bende giremiyorum genel birsey var. Telefondan deneyince ya internet yok diyor yada beyaz ekranda kaliyor (internet var.) Bilgisyardan denedigimde ise eski e okul tasariminda bir kutucuk cikiyor bir sorun olustu diyor.
Ben internetten de giremiyorum. Sen nasıl girdin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi okulda kayıtlısınız müdüre sorun isterseniz.
Adana Anadalo Lisesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam siteden giricen uygulamada bir sıkıntı var
Kendi e-Devlet’imi mi gireceğim yoksa babamınkini mi?

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Furkan Enes Kaplan
Babanızın veya annenizin e devletinden girin oluyor kardeşimin e okuluna bu şekilde giriyoruz

Tarconi2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Aygün Cengiz
ben öğretmenim, birkaç haftadır bu sorun ülke genelinde var. Yakında çözerler merak etmeyin. Bazen devamsızlıklar da güncel gözükmüyor ama toplu girilecektir, dikkat edin :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,146
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom