Neler Yeni

Bilgisayar almak için bilgi ve öneri rica edicektim

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
Bütçe
27000
Merhaba gaming bilgisayar veya laptop almak istiyorum . İkiside fark etmiyor hangisi daha makul olursa o yönde ilerleyeceğim. Anladığım kadarıyla hazır toplama bilgisayarlar daha makul uygun oluyor . Mesela yani aynı özelliklerde kıyaslarsak laptop fiyatı 27 30 , kasanın fiyatı 23 24 oluyor yanlış değerlendirmediysem. Ek olarak bundan önce hp victus gaming 16 alıcaktım o parayla o alınmaz nitro5 al dendi sonra bi konu da gördüm nitro16 varken nitro5 mi alınır çarman çorman bir şey oldu aklım yani .
Çocukluk ve ergenlik dönemlerimde masaüstü kullandım ergenlik dönemlerinden sonra da hala dizüstü kullanıyorum o yüzden hep dizüstü baktım fakat belli bi yaştan sonra fark etmediğini anlıyorum o yüzden ne olduğu fark etmiyor bütçem max 27bin TL uygun güzel üzmeyecek bi gaming toplama kasa veya laptop önerisi alabilir miyim. Teşekkür ederim.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Laptop mu masaüstü mü fikrin varsa masaüstü al laptop kullanmış biri olarak çekilecek çile değil.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Eğerki bilgisayarı taşıma durumun yok ise masaüstü al tabikide.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Taşıma durumunda haftada ayda 1 ise yine masaüstü al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taşıma durumum yok ya biraz laptopun cabileğine kapılarak sürekli laptop aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop mu masaüstü mü fikrin varsa masaüstü al laptop kullanmış biri olarak çekilecek çile değil.
ne gibi çile hocam

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Anıl Aykın
Eğer şuraya giderim burada işimi görür, gezerken lazım oluyor dersen laptop al ama yok ben gezsem, tozsam da laptoba ihtiyacım yok dersen tabii ki masaüstü daha iyi seçenek olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
bende kullanıyorum da sadece ısınma problemi hariç bi sıkıntı yaşamadım allaha şükür ama şu doğrultuda düşünüyorum mesela kasada laptopa göre daha yüksek bi sistemi daha ucuza alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki nitro16 laptop olarak iyi bir seçenek mi ve ek olarak hazır gaming kasalar da atabilirseniz rica etsem

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Performans hiç bir zaman masaüstü gibi olmaz yani şöyle düşün Laptop 4080 145W güç tüketiyor ona göre performans veriyor masüstü 300W kullanıyor ve sorun şurada bir de kullandıkça ısınıyor laptop ısındıkça performans düşüyor yanmaması için masaüstü o kadar kolay ısınmıyor. Senin tercihin tabi ama laptop sıkıntı bence. Parça değiştirmek vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
Performans hiç bir zaman masaüstü gibi olmaz yani şöyle düşün Laptop 4080 145W güç tüketiyor ona göre performans veriyor masüstü 300W kullanıyor ve sorun şurada bir de kullandıkça ısınıyor laptop ısındıkça performans düşüyor yanmaması için masaüstü o kadar kolay ısınmıyor. Senin tercihin tabi ama laptop sıkıntı bence. Parça değiştirmek vs.
Evet o konuda katılıyorum peki önerebileceğiniz masaüstü sistem var mıdır hocam

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Masaüstü için monitör klavye mouse ve kulaklık gerek bunların fiyatını da söyleyen olmamış.Takribi 7 8 tutar.Masaüstü olarak 20k civarı alman gerek ki diğer ekipmanları da alabilesn

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
Masaüstü için monitör klavye mouse ve kulaklık gerek bunların fiyatını da söyleyen olmamış.Takribi 7 8 tutar.Masaüstü olarak 20k civarı alman gerek ki diğer ekipmanları da alabilesn
Mouse,monitör ve klavyem var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,663
Üyeler
141,471
Son üye
XaWoN1ck
Top Bottom