Neler Yeni

Kafayı yicem kilo almam lazım

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
Arkadaşlar kafayı yiyecem artık gerçekten. Kilo falan alamıyorum iştah oranım aşırı düşük seviyede yemekleri çok yavaş ve az yiyorum ve sofrada hep ilk doyan ben oluyorum kendimi ne kadar zorlasam da kusacak gibi oluyorum ve daha fazla yemek yiyemiyorum öğün sayımı arttırmak istedim 2 hafta boyunca kendimi zorladım azcık fark etti ama yemek yemekten sıkıldım. Yok mu benim gibi olmuş ve sonradan kilo alan birisi bunun bir yolu yöntemi falan yok mu?.

176 BOY 48-50 KG

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hocam yaş kaç. Birde sindirim sistemi hastalığınız veya hormon bozukluğunuz var mı ?

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hastalık veya bir bozukluk yok. Yaşım 18
Bence bir gastroenterologa gidin sizin henüz bilmediğiniz bir barsak hastalığınız olabilir. Belki emilim bozulduğu için kilo alamıyor olabilirsiniz. Birde tiroit gibi hormonlarınızı ölçtürün belki bu hormonlara bağlı olarak metabolizmanız hızlı çalışıyor olabilir.

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bir gastroenterologa gidin sizin henüz bilmediğiniz bir barsak hastalığınız olabilir. Belki emilim bozulduğu için kilo alamıyor olabilirsiniz. Birde tiroit gibi hormonlarınızı ölçtürün belki bu hormonlara bağlı olarak metabolizmanız hızlı çalışıyor olabilir.
Genetik bir şey olabilir mi? Baba tarafında ki tüm erkekler zayıf. Abimler de öyle babam da öyle hepimiz zayıfız.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Genetik çoğu hastalıkta risk faktörüdür. Olabilir ama aklıma uygun hastalık gelmedi şuan da

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bu dediğiniz şeyleri devlet hastenesinde yaptırabilir miyiz

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hormon olayı kolay kanda bakılıyor genel dahiliyeye gidersen oradan halledersiniz. Sorununuzu anlatırsanız kendisi tavsiyede bulunur ya da ilgili bölüme yönlendirir. Barsak olayı biraz sıkıntı olabilir.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
Arkadaşlar kafayı yiyecem artık gerçekten. Kilo falan alamıyorum iştah oranım aşırı düşük seviyede yemekleri çok yavaş ve az yiyorum ve sofrada hep ilk doyan ben oluyorum kendimi ne kadar zorlasam da kusacak gibi oluyorum ve daha fazla yemek yiyemiyorum öğün sayımı arttırmak istedim 2 hafta boyunca kendimi zorladım azcık fark etti ama yemek yemekten sıkıldım. Yok mu benim gibi olmuş ve sonradan kilo alan birisi bunun bir yolu yöntemi falan yok mu?.

176 BOY 48-50 KG
adana sana şart olmuş

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
hocam yemekten once 1 bardak su icin mide genisler giderek daha cok yersiniz. Kilo aldirir diye asiri yagli beslenmeyin kilo alacam diye sagliktan olursunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,331
Üyeler
140,810
Son üye
taklakınggo
Top Bottom