Neler Yeni

xfx vs sapphire pulse farkı

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
neden hayir gelmesin? Bu kartin 2.el piyasasi oyle.
Ucuz mal hocam şüpheli aynı kartı adam satıyor 75 derecelerde bakımlı diyor benim kartım 75 e çıkarsa kırarım o kartı o anda o derece temiz kart la ucuz kart arasında ısınma ve FPS farkı oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
neden hayir gelmesin? Bu kartin 2.el piyasasi oyle.
Katılıyorum. Ayrıca bu kartlar hazır sistemler haricinde sıfır alınacak kadar fp değiller. Bu tarz modelleri 2. el almak her şekilde daha mantıklı.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Ucuz mal hocam şüpheli aynı kartı adam satıyor 75 derecelerde bakımlı diyor benim kartım 75 e çıkarsa kırarım o kartı o anda o derece temiz kart la ucuz kart arasında ısınma ve FPS farkı oluyor
FPS farki olmaz cok ve hor kullanildiysa biraz daha sicak calisir. Verdiginiz ornek 1 ilan icin sizce sitedeki tim kartlar o sekilde mi? Arkadasima aldik 1,5 yillik xfx karti problemsiz kullaniyor garantisi yeni bitti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Hocam birden fazla sebep olabilir. Sıfr alınsa bile silikon kalitesinden sıcaklıklar fark ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@jables 2.el kart alırken sıkıntı çıkmasın istiyorsanız bu makaleye bir göz atabilirsiniz:

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
FPS farki olmaz cok ve hor kullanildiysa biraz daha sicak calisir. Verdiginiz ornek 1 ilan icin sizce sitedeki tim kartlar o sekilde mi? Arkadasima aldik 1,5 yillik xfx karti problemsiz kullaniyor garantisi yeni bitti.
Hayırlı olsun hocam arkadaşınıza

Top Bottom