Neler Yeni

2 şıklı İstanbul seçim anketi

İstanbul için sevinir misiniz?

• İmamoğlu’na oy vericem ama Kurum seçilirse 1 nisan sabahı istanbul için üzülmem hatta sevinirim

Oylar: 37 78.7%
  • Kurum’a oy vericem ama İmamoğlu seçilirse 1 nisan sabahı istanbul için üzülmem hatta sevinirim

Oylar: 10 21.3%

• Oy kullanan toplam üye
    47

The Semih

80+ Silver
Seçimi bıraktım artık oy kullanmayacağım.

KAANT10X

80+ Bronze
olmasına gerek mi var. biri 20 küsür yıl istanbulu ve ülkeyi yönetti ona rağmen deprem için bir civi cakmaddı şimdi istanbulu kazanırsam yapacağım dıyor. elimde bir köprü var ister misin?
Daha seçim olmadı yüzde kaç oy alacak bilmiyoruz

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,140
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Aynen öyle hocam. Sırf ekrem imamoğlu 5 yıldır durduğu için 40 yıl önce yapılan binalar deprem riskinde. Hepsi ekrem imamoğlunun suçu. 😡😡Ak parti o kadar sene yönetirken aklına gelmiyor ama başkası bir dönem yönetince o şehrin kanayan yarası oluyor.

Akp zihniyeti 🤡
evet hatta gecen sene imamoglu yuzunden o kadar kayip verdik depremde. Cevre sehircilik bakaniyken normalde testten gecemeyecek yapilara para karsiliginda imamoglu izin verdi. Depreme karsi en cok kurum onlem aldi.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Adamın nicki kaanT10 eski nicki Wesley Sneijder küskün olma ihtimali yok
Konu sahibi de kripto akpli hocam

Biliyor muydun bilmem ama ben
20240313_200136.jpg

Emsal

80+ Silver

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
şıklarda yok, zafer partisi.

BGSGP

80+ Bronze
Ankara'da yaşıyorum ama orada olsam Kuruma verirdim depreme yönelik hazırlık konusunda kendisi tecrübeli bir de şu istanbulkart'ın saçmalıklarını düzeltmesi gerekli onun dışında kalan sorunlara bakarak İstanbul halkı kararını verir. Çoğu kişi ideolojik bakıyor ne derseniz deyin Akp liler koyun ise CHP lilerde koyundur. Ben zaferi de devayıda sevmem ama iki partinin alacağı yüzde 7 üstü oyda Türkiye'nin siyasi iklimi değişir yerel seçimleri küçümseyenler bu faktörleri göz önüne almıyor.
Son olarak eklemek istediğim ben hayatım boyunca iş sebebi ile pek çok şehir gezdim farklı belediyeler gördüm Ak partinin Büyükşehir belediyeciliği yabana atılacak bir olgu değil. Hizmete pek çok kez doyduk.
Ak partiyi saldım artık sadece reisçiyim
Bi an ciddi ciddi okuyodum xD

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Ankara'da yaşıyorum ama orada olsam Kuruma verirdim depreme yönelik hazırlık konusunda kendisi tecrübeli bir de şu istanbulkart'ın saçmalıklarını düzeltmesi gerekli onun dışında kalan sorunlara bakarak İstanbul halkı kararını verir. Çoğu kişi ideolojik bakıyor ne derseniz deyin Akp liler koyun ise CHP lilerde koyundur. Ben zaferi de devayıda sevmem ama iki partinin alacağı yüzde 7 üstü oyda Türkiye'nin siyasi iklimi değişir yerel seçimleri küçümseyenler bu faktörleri göz önüne almıyor.
Son olarak eklemek istediğim ben hayatım boyunca iş sebebi ile pek çok şehir gezdim farklı belediyeler gördüm Ak partinin Büyükşehir belediyeciliği yabana atılacak bir olgu değil. Hizmete pek çok kez doyduk.
Beton yapmaktan tecrübeli olabilir beton işleri akp den sorulur çocukluğumun geçtiği fikirtepe nin içine ettiler

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
Konuyu okurken araya giren reklama bak
Screenshot_2024-03-25-01-32-40-147_com.android.chrome.jpg

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gerçekten artık umrunuzda mı?
Tüm heyecanım geçen dönem gitti artık.
Şuan zaten kullanmayacağım sırf bir oy vermek için para verip memelekete dönemem + derslerden devamsızlık yapamam.
Ankarada olsam bile anca büyükşehir için kullanacağım oy bir şeye etki eder onda da iki adayı da çok sevmiyorum.
Kısacana artık heyecanım yok seçimlerde bıktım.
Herkes gruplaşıyor ve gene ideoloji savaşına dönüyor.
Mansuru zaten ankara halkı dahil tüm türkiye destekliyor ama anlamadığım ankara dışında etkisi yok
İmamoğlu için de aynı durum çevremde de görüyorum yahu istanbulda yaşamıyorsun etmiyorsun sana ne.
Diyeceğim bu ideoloji savaşı değil bu 5 sene bi başkan seçecez o kadar

Emsal

80+ Silver
Gerçekten artık umrunuzda mı?
Tüm heyecanım geçen dönem gitti artık.
Şuan zaten kullanmayacağım sırf bir oy vermek için para verip memelekete dönemem + derslerden devamsızlık yapamam.
Ankarada olsam bile anca büyükşehir için kullanacağım oy bir şeye etki eder onda da iki adayı da çok sevmiyorum.
Kısacana artık heyecanım yok seçimlerde bıktım.
Herkes gruplaşıyor ve gene ideoloji savaşına dönüyor.
Mansuru zaten ankara halkı dahil tüm türkiye destekliyor ama anlamadığım ankara dışında etkisi yok
İmamoğlu için de aynı durum çevremde de görüyorum yahu istanbulda yaşamıyorsun etmiyorsun sana ne.
Diyeceğim bu ideoloji savaşı değil bu 5 sene bi başkan seçecez o kadar

Aynı düşünüyorum hocam , ortamı yumuşatmak için diğer aday kazansa bile sevinilebileceğini dünyanın sonu olmadığını anlatmak için konu açıyorum , altına akplisin diye yorumlar geliyor

İlla bir sınıfa sokmak için yüksek bir çaba var akpartiye chpye vs hangi partiye oy veriyorsan ver bu seni o partili yapmaz ama müthiş derecede kalıba sokma gayreti var bazı arkadaşların

En kısa örneği akpartiyi sevmiyorsan akp demek zorundasın ya da akparti yazıyorsan akplisin diye ilk sınıflamaya başlanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom