Neler Yeni

🔥İndirim CORSAIR K55 RGB PRO Membrane Türkçe RGB Gaming Klavye 1.099TL

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Arda Teksin

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Arda Teksin

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mustafa Çelikörs
yaklaşık 1 sene önce blue switchden geçtim ve gerçekten güzel ve sağlam klavye özellikle multimedya tuşları büyük rahatlık

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bedava

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Atakan
Birkaç ay kullandım bu klavyeyi çok beğendiğimi söyleyemem.
Alırsanız.. sol taraftaki tuşlara alışmak zaman alıyor. Eliniz sürekli oraya gidecek ve yanlış tuşlara basacaksınız.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
Senelerdir kullanıyorum valla ne bir oyunda eksikliğini hissettim ne de bir tane tuşun bile aşındığına şahit oldum s++ bir klavyedir. ilk kullanınca 1 ay soldaki makro tuşlara alışma sürecim oldu

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Membrane olmasına bakmayın çoğu mwkanikten kaliteli. Katar pro 300tl idi geçen onunla güzel gider.

ErdemmK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Erdem
Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. Evet en soldaki makro tuşlarına alışmak zaman alıyor, elim sürekli oraya kayıyordu. Evime gelen arkadaşlarım aynı şekilde bu nasıl klavye diye tepkiler veriyordu. Ama alıştıktan sonra kullanımı çok rahat artık. Hala taş gibi tuşların basma hissiyatı güzel. Çok sesli değiller. Multimedia tuşları çok kullanışlı. 1.5 yılda sadece "W" ve "S" tuşlarında biraz soyulma oldu. Yani oda çok bir sorun değil şuan benim gözümde.

shadowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
halil tutkuşu
Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. Evet en soldaki makro tuşlarına alışmak zaman alıyor, elim sürekli oraya kayıyordu. Evime gelen arkadaşlarım aynı şekilde bu nasıl klavye diye tepkiler veriyordu. Ama alıştıktan sonra kullanımı çok rahat artık. Hala taş gibi tuşların basma hissiyatı güzel. Çok sesli değiller. Multimedia tuşları çok kullanışlı. 1.5 yılda sadece "W" ve "S" tuşlarında biraz soyulma oldu. Yani oda çok bir sorun değil şuan benim gözümde.
Makro tepkime süreleri nasıl acaba hocam?

gkdr18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Gökdere
görünüşü ve fonksiyonları harikulade ama klasik membran tuşların içindeki plastikler kırılıp daha yumuşak hisli tuşlar oluyolar ben de yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum soyulmaya dair hiçbir problem yok hepsi sapasağlam makro konusu da klasik çok bir özelliği yok tuşa bastıktan yaklaşık 1 saniye sonra tıktıktık diye yazıyor bu fiyata alınabilir ama bütçeniz varsa mekaniğe yönelin
Makro tepkime süreleri nasıl acaba hocam?

Top Bottom