Neler Yeni

Sahibinden param güvende ile ekran kartı sattım aşamalar nasıl ilerliyor ? ?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
Arkadaşlar gtx 750 sattım az önce yarın yurtiçi ile kargoya vereceğim ilanı onayla tuşuna şimdi basayım mı ? yoksa kargoya verdikten sonra mı basayım ? Birde adam direk satın aldı ilanı bu adama nasıl mesaj atacağım ?
Şimdi senin kargo gidiyor adam kartı alıp içine taş dolduruyor iade başlatıyor sonra sen bir dünya zahmete giriyorsun desteğe yazmalar falan filan ondan sonra dava açsan yüzü astarını geçicek anlıyorsun gidip bir güzel soğuk su içip akşam Survivor izliyorsun

dxzf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dante
Şimdi senin kargo gidiyor adam kartı alıp içine taş dolduruyor iade başlatıyor sonra sen bir dünya zahmete giriyorsun desteğe yazmalar falan filan ondan sonra dava açsan yüzü astarını geçicek anlıyorsun gidip bir güzel soğuk su içip akşam Survivor izliyorsun
Müthiş Anlattın😂😂😂

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
sahibinden hesabı ismi ve kart sahibinin ismi aynı olmalı ona dikkat et

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
pcustasi1
sahibinden hesabı ismi ve kart sahibinin ismi aynı olmalı ona dikkat et
Hocam bir kullanıcı adı var birde ad soyad kısmı var kullanıcı adı kısmı değiştirilmiyor ve kartla aynı değil ama ad ve soyad aynı sıkıntı çıkar mı ?

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,051
İsim
Berk
ben param güvende ile bir çok ürün aldım ve sattım allaha şükür forumda gördüğüm gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ne bileyim alıcının profiline bakıyorum satıcının profiline bakıyorum zaten kendini belli ediyor.. bazı arkadaşlar bu sistem yüzünden mağdur olduklarını belirtiyorlar kimseye atıfta bulunmuyorum ama türkiyede olduğumuzu düşününce diğer rakip firmaların çıkarttığı bir provokasyon bile olabilir, ne bileyim böyle düşünmüyor değilim..

belirtmekte fayda var benim sahibinden de ki adım farklı, alıcı adresi, ödemeyi yapan kart başka. zamanında sahibinden de hesap açtığım için sallamasyon bir isim girmiştim şimdi de değiştirilmesine izin vermiyor ama ürün alıp satmama engel değil.

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
Hocam bir kullanıcı adı var birde ad soyad kısmı var kullanıcı adı kısmı değiştirilmiyor ve kartla aynı değil ama ad ve soyad aynı sıkıntı çıkar mı ?
ad soyad aynı olsun yeter kullanıcı adı sıkıntı değil

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Valla bence gönderme. Her zaman risktir. Gelsinler, görsünler, alsınlar. Sonra şöyle oldu böyle oldu başın ağrır.

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
pcustasi1
Valla bence gönderme. Her zaman risktir. Gelsinler, görsünler, alsınlar. Sonra şöyle oldu böyle oldu başın ağrır
Yaşadığım ilde satmam imkansız pc'ci ve pc kullanan az. Hemde sarı sitede şöyle bişey keşfettim eğer çekimleri kaliteli yaparsan 800 900 fazlasına koysan bile satıyor :D hemde gününde

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Semih Aydın
Ekran kartı ve telefon gibi cihazları asla böyle satmayın.
Adam içinden 1 parçayı alır söker bu sefer iade talebinde bulunur çalışmıyor diye ve haklı da görülür.
Elden sat + nakit al.

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
pcustasi1
Ekran kartı ve telefon gibi cihazları asla böyle satmayın.
Adam içinden 1 parçayı alır söker bu sefer iade talebinde bulunur çalışmıyor diye ve haklı da görülür.
Elden sat + nakit al.
Ama bazı kişilerde diyor ki allaha şükür böyle şeyler yaşamadım onlarca eşya sattım diyor onların farkı ne ?

Top Bottom