Neler Yeni

Çözüldü✓ HP VİCTUS ALINIR MI???

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
şu ekran kartı eminim ki bunun beyin yaşından büyüktür daha neler atayim.

Ekler

• resim_2024-03-30_182326426.png
    resim_2024-03-30_182326426.png
    2.6 MB · Hit: 9

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
@Perfectshot06 bakarmısınız hocam trol var burda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendi beyin yaşından büyük ekran kartını ben tamir ediyorum ettiği laflara bak.

bazen malum forumdaki katı kuralları anlayabiliyorum bunun gibi hippileri almıyorlar ama orda normal insan bile zor mesaj yazıyor.
Orada 6900mesaja sahip olmam dışında sorun yok. Orada herkes birbirinin fikrine saygılı. Sen fikirlere önem vermeyip ekran kartı tamir etmeyle øvününce saygı duyulacak bir olayında kal.ıyor.

şu ekran kartı eminim ki bunun beyin yaşından büyüktür daha neler atayim.
Aferim knk anladık ekran kartı tamir ediyonda beyin yaşından büyüktür dediğin kişi senin para yetiremediğin ekran kartına yazılım yüklüyor denemeler yapıyor eurolar kazanıyor pc bilgisiyle.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Orada 6900mesaja sahip olmam dışında sorun yok. Orada herkes birbirinin fikrine saygılı. Sen fikirlere önem vermeyip ekran kartı tamir etmeyle øvününce saygı duyulacak bir olayında kal.ıyor.
ordan banlandığına eminim senin gibileri barındırmazlar yada en az 200 uyarı yemişsindir herkesin fikri olabilir ama herkesin fikri değerli olmaz burda da herkes birbirine saygılı ama adam olana senin gibi itlere değil uza burdan yatacak sokak yok sana burda.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Aferim knk anladık ekran kartı tamir ediyonda beyin yaşından büyüktür dediğin kişi senin para yetiremediğin ekran kartına yazılım yüklüyor denemeler yapıyor eurolar kazanıyor pc bilgisiyle.
hippi dedim haklı çıktım parasıyla övünüyor :ROFLMAO: e kardeşim bende dolar kazanıyorum dolar hesabımı atayim istersen? senin gibi hippilere yer yok burda senin elin kolun titriye titriye taktığın işlemciye ben sıvı metal uyguluyordum.

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
ordan banlandığına eminim senin gibileri barındırmazlar yada en az 200 uyarı yemişsindir herkesin fikri olabilir ama herkesin fikri değerli olmaz burda da herkes birbirine saygılı ama adam olana senin gibi itlere değil uza burdan yatacak sokak yok sana burda.
1. Oradan yediysem 1-2uyarı yedim o da yazım hatasından
2. Ben sana saygımı bozmadıkça mülteci misali hareketlerle azyorsun o it lafını çek yerim seni
3. Acer fanboyluğu yapma bana burada

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
1. Oradan yediysem 1-2uyarı yedim o da yazım hatasından
2. Ben sana saygımı bozmadıkça mülteci misali hareketlerle azyorsun o it lafını çek yerim seni
3. Acer fanboyluğu yapma bana burada
sen kimi yiyon hippi ikile burdan sana burda kemik yok.

acer fanboyu olsam acer alırdım ama hp aldım test için.

gucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Kaan Batan
hippi dedim haklı çıktım parasıyla övünüyor :ROFLMAO: e kardeşim bende dolar kazanıyorum dolar hesabımı atayim istersen? senin gibi hippilere yer yok burda senin elin kolun titriye titriye taktığın işlemciye ben sıvı metal uyguluyordum.
Paramla övünmüyorum senin it dediğin adam bu işten para kazanıyor diyorum bak aslıbda nutuk okusanda gelişir beynin okuman anlaman.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Paramla övünmüyorum senin it dediğin adam bu işten para kazanıyor diyorum bak aslıbda nutuk okusanda gelişir beynin okuman anlaman.
ben para için yapmıyorum 2 ay para almadım ben insanlar için yapıyorum senin gibi para iti değilim ben.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Toprak
Bende bilgisayarcı olurum, burdaki herkes olur, ama herkes işini düzgün yapamaz tamam mı. İki termal macun sürmeyi öğrenmiş gelmiş bilgisayarciyim diyor. Benim ebemde bilgisayarcı o zaman.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bende bilgisayarcı olurum, burdaki herkes olur, ama herkes işini düzgün yapamaz tamam mı. İki termal macun sürmeyi öğrenmiş gelmiş bilgisayarciyim diyor. Benim ebemde bilgisayarcı o zaman.
sıvı metali taşırır bu sıvı soğutmanın pompasını bile ters takar hibe eder sıvı soğutmayı ya da gider özel sıvı ile soğutulan sıvı altı sistemlerin içine su bile döker.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom