Neler Yeni

Bir yilda 20binTL yi,50binTL ye yukseltmek mumkun mu?

aLLi15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Köken
elimdeki telefonu satip borsaya girmek istiyorum
-kisa vadeli islem yapmayi sevmiyorum daha cok uzun vadeli yatirimi seviyorum
-borsada yeniyim ve genellikle katilim fonlari ile yatirim yapiyorum,az cok da olsun hisselerde ekliyorum portfoyume
-sizce sattigim telefonun fiyatini sene sonuna cikartabilirmiyim ?
(yazilanlar ve anlatilanlar yatirim tavsiyesi degildir)
:yil sonunda tekrar burada olacagim insallah goruslermi bildirmek isterim sizlere

Son düzenleme:

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Mert Aksu
-borsada yeniyim ve genellikle katilim fonlari ile yatirim yapiyorum,az cok da olsun hisselerde ekliyorum portfoyume
şuan piyasa aşırı dalgalı ve dip durumda, telefonu satıp sağlam, düşüş yapmış hisselerden paranı katlayabileceğini düşünüyorum ancak tabii ki de yatırım tavsiyesi değildir sorumluluk sana ait

aLLi15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Köken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan piyasa aşırı dalgalı ve dip durumda, telefonu satıp sağlam, düşüş yapmış hisselerden paranı katlayabileceğini düşünüyorum ancak tabii ki de yatırım tavsiyesi değildir sorumluluk sana ait
tesekkur ederim
yeniyim biraz daha fonlara yonelmeyi dusunuyorum tabikide portfoyumde hisselerde olcak

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Mümkün ama bir şey satıp girilmesi taraftarı değilim şahsen ben telefonumu ve bilgisayarımı borsadan kazandığım parayla aldım ama onları satıp borsaya girmezdim para kaybetme riskini göze alırsanız denenebilir tabi şanlıysanız 20 yi 200k bile yaparsınız

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Semih Aydın
Çıkartabilirsin gibi.
TL olunca çok da absürt gelmiyor.
Şu an AJET'in halka arz edilmesini ya da hisse satmasını bekliyorum satmaya başlarsa direkt alacağım 2-3 yıl da bekleyeceğim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
uwu
Ben anlamıyorum tam mantığını ben hep altında tutarım zaten her yıl oto 2x leniyor

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
muhammet
Borsada çok fazla oynamıyorum uzun vade yatırıyorum yıl başında 232 TL den thy aldım 100 adet 23bin TL şu anda thy tanesi 300 TL benim param 30bin TL oldu yani 1 yılda olabilir 50 olur 60 olur 40 olur bilemeyiz ama bişeyler olur kar ettiriyo

aliAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Köken
Mümkün ama bir şey satıp girilmesi taraftarı değilim şahsen ben telefonumu ve bilgisayarımı borsadan kazandığım parayla aldım ama onları satıp borsaya girmezdim para kaybetme riskini göze alırsanız denenebilir tabi şanlıysanız 20 yi 200k bile yaparsınız
kanka cok telefona bakan biri degilim ve risk almak istemedigimden dolayı fonları daha cok seviyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Borsada çok fazla oynamıyorum uzun vade yatırıyorum yıl başında 232 TL den thy aldım 100 adet 23bin TL şu anda thy tanesi 300 TL benim param 30bin TL oldu yani 1 yılda olabilir 50 olur 60 olur 40 olur bilemeyiz ama bişeyler olur kar ettiriyo
evet evet ve sen sanslısın dipte toplayabilmissin ki saglam hisse almıssın

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Hocam kendinizi geliştirmeye bakın sürekli öğrenmeye çalışın bilmeden girmeyin parayı risk etmeyin diyeceğim ama bu işte olan herkes söyleyecektir bunu kaybetmeden kazanamazsınız deneyimlemeniz gerekiyor ve çokça deneyimlemeniz gerekiyor bir sürü faktör var yükselip düşmesini sağlayan her şeyi takip etmeniz lazım haberdar olmanız lazım. Eğer aldım unuttum olsun 1 yıl sonra bakayım diyosanız bencede elinizdeki bir şeyi satıp fazla parayla gireceğinize 2-3k ile girin yada köşede ne kadar varsa daha mantıklı olacaktır.

aliAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Köken
Hocam kendinizi geliştirmeye bakın sürekli öğrenmeye çalışın bilmeden girmeyin parayı risk etmeyin diyeceğim ama bu işte olan herkes söyleyecektir bunu kaybetmeden kazanamazsınız deneyimlemeniz gerekiyor ve çokça deneyimlemeniz gerekiyor bir sürü faktör var yükselip düşmesini sağlayan her şeyi takip etmeniz lazım haberdar olmanız lazım. Eğer aldım unuttum olsun 1 yıl sonra bakayım diyosanız bencede elinizdeki bir şeyi satıp fazla parayla gireceğinize 2-3k ile girin yada köşede ne kadar varsa daha mantıklı olacaktır.
ogreniyorum yavas yavas ama elimde telefon durdukca deger kaybediyo kafasına girdim
ogrenciyim ve gelir kaynagım yok sayılır ki telefondan sattıgım paranın tamamıyla girmek istemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
ogreniyorum yavas yavas ama elimde telefon durdukca deger kaybediyo kafasına girdim
ogrenciyim ve gelir kaynagım yok sayılır ki telefondan sattıgım paranın tamamıyla girmek istemem
Ben sizin için diyorum hocam bu size bağlı bir durum psikolojinizi yönetebiliyorsanız soğuk kanlıysanız öğrenme hevesiniz varsa durmayın başlayın ama dediğim gibi kaybedeceğiniz zamanda gelecek tabi ki inşallah kaybetmezsiniz diyeyim ama kaybetmeden öğrenilmiyor deneyimlemeden olmuyor borsada. Kaybettikten sonra bırakacaksanız o yüzden elinizdeki cihazdan olmayın diye dedim. Birde air droplar oluyor onları kovalayın sanırsam eskisi kadar olmuyor ama ben bi ara ordan güzel para yapıyordum haftada 200 300 dolar zaten onlarla yatırım yapıyordum sonraki haftaya üstüne 50 100 dolar koymuş oluyordu falan. İşte sürekli kovalayacaksınız öğreneceksiniz tabi dolandırıcınında çok olduğu bi ortam aman diyim dikkat edin

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Semih
Kendim için söyleyeyim 5500 TL ile borsaya geçen sene eylül ayında girdim. Şu anda 13100 TL toplam varlığım var. Öğrenciyim bu arada. Ve benim için o kadar iyi oldu ki, paramı istediğim gibi harcamama rağmen nerdeyse birikimimi %140 arttırmışım. Eğer doğru yatırımı yaparsanız ve sabırlı olursanız 1 yılda çok rahat dediğiniz yerlere gelir paranız.

Top Bottom