Neler Yeni

Fatura aşımı en cok ne kadar olur

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Soru şu benim bayağı bir kafamın etini yemiş bi soru hatta bildiğiniz üzere telefon faturasında internet aşımı yapınca ek ücret ödüyoruz kb başına falan bu aşım en fazla ne kadar olabilir mesela 1 milyon liralık bir aşım mümkün müdür bunun bir üst limiti varmıdır ?

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK
Soru şu benim bayağı bir kafamın etini yemiş bi soru hatta bildiğiniz üzere telefon faturasında internet aşımı yapınca ek ücret ödüyoruz kb başına falan bu aşım en fazla ne kadar olabilir mesela 1 milyon liralık bir aşım mümkün müdür bunun bir üst limiti varmıdır ?
Reis niye böyle bi şeyi merak edelim bence bunu sanadece sen merak etmişsindir

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
İlteriş İlteriş
Paketlerin detay kısımlarında bu bilgiler yer alıyor. Örneğin her 100 MB için x lira ödemek zorunda kalıyorsun. Bu da 4/6/8 (temsili rakamlar) defa tekrarlanır en fazla, operatöre ve tarifeye bağlı olarak.

Top Bottom