Neler Yeni

🔥İndirim Razer Naga Pro RGB 1449₺🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Donald Trump
Ben aldım ama bir yandan da bu kadar mouse ne zaman kullanılacak diye düşünmüyor değilim. İptal edecektim ama site ara yüzünde iptal butonu göremedim.
Iletişim bölümünden yazabilirsin. Zaten Pazartesiye kadar kargoya vermezler

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kenan Çelik
Iletişim bölümünden yazabilirsin. Zaten Pazartesiye kadar kargoya vermezler
Direkt iade aldılar. Aslında iade ettiğime bi tık pişman oldum ama elimde bu kadar mouse varken israftan başka bir şey olmayacaktı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Donald Trump
Direkt iade aldılar. Aslında iade ettiğime bi tık pişman oldum ama elimde bu kadar mouse varken israftan başka bir şey olmayacaktı.
Evet bu forumu takip edersen klavye ve mouse koleksiyonuyla çıkıyorsun. Ürün bugün geldi. Fazlasıyla ağır ama kalitesi sayesinde kötü bir his vermiyor. Ofis İşlerimi biraz kolaylaştıracak. Fiyat hala aynı bu arada.

sSeNCeRr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Sencer YÜRÜKER
Evet bu forumu takip edersen klavye ve mouse koleksiyonuyla çıkıyorsun. Ürün bugün geldi. Fazlasıyla ağır ama kalitesi sayesinde kötü bir his vermiyor. Ofis İşlerimi biraz kolaylaştıracak. Fiyat hala aynı bu arada.
Stok eritiyorlar heralde

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
razerların genelde malzeme kalitesi kötü oluyor.
Modele göre değişir o, genelde hafif mouseların hepsinde bir gıcırdama sesi olur marka farketmeksizin. Viper v2 pro gpro x superlight gibi.

krekedon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berke TEKERGÜL
Ürün dün elime ulaştı, biraz ağır bir mouse sol pad i değiştirsenizde ağır, ben genel makro özellikleri için aldım ve gayet kullanışlı. Dez avantaj olarak plastiği Elimde terleme yaptı maalesef. İhtiyaca yönelik değilse tavsiye etmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,561
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom