Neler Yeni

PC HOCASI YALAN YANLIŞ MONİTÖR İNCELEMESİ

gamingpc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
gamingpc
KONUMU NEDEN SİLDİNİZ?

Screenshot 2024-04-07 142724.png

Sırf şu konuyu açmak için üye oldum o kadar sinirlendim. Videonun yorumlarında gezerken PC Hocası Taner'in bu yoruma denk geldim ki ben de izleyici gibi aynı yorumu yapmak için geziniyordum malum herkese cahil muamelesi yapmış yorum bile yapmadım.

Neymiş PC hocası Türkiye'nin en şeffaf incelemesini yapıyormuş HAHAHAH sen bizimle dalga mı geçiyorsun? Videonda ne bir technopat ne bir donanım arşivi gibi renk ölçüm cihazı kullanıyorsun ne donanım arşivi gibi tepki süresi ölçen cihaz kullanıyorsun üstüne üstelik ghosting testini yanlış yapıyorsun Sen mi TR'nin en şeffaf incelemesini yapıyorsun? kafa buluyor resmen.

Donanım Arşivi'nin TR'de ilk olarak kullandığı Tepki ölçen cihaza da -Yıllardır TR'de kullanan kanallar var- yazmış bir de HAHAHAH bu kesin technopatın LAG ölçüm cihazını tepki ölçen cihaz zannediyor, arkadaş o kadar teknolojiden uzak. Hayır rakibine saygı duyup işini yapmak varken ne bu tripler. HEEM madem yıllardır TR'de var hani sen en şeffaf incelemeyi yapıyordun neden alıp incelemelere koymadın.

Bak bak bir de yazmış ki hangi kanal Black Eniformity ve ghostin testi yapıyor demiş NEREDEYSE BÜTÜN KANALLAR O UYDURUK TESTİ YAPIYOR ZATEN. Hayır ghosting testini de hep yanlış yapıyor. Kendini peygamber falan zannediyorsum sanırım ama hiçbir şey bildiğin yok.

Screenshot 2024-04-08 172435.png

Alın bana saldıran yalama fanboyları okusun monitörler hakkında en ufak bilgisi yok bu PC Hocası boşunun, Üreticilerin gördüğü değer "yalan olamaz" yazmış bir de git altın madalya tak sponsoruna istersen... Yalan olamaz diye kendi kitlesini kekleyen bu arkadaş yurtdışında neler oluyor neler dünyadan haberi yok. RTINGS.com gibi bir örnek var ondan da haberi yok. Bunu ekran değil panelin içinden ölçücekmişiz vah sana vah.. Bu, panel denilen şeyin gri katmanlardan oluştuğunu da bilmiyordur. Panelin içinden ölçüm diye bir şey yok salla babam salla monitör yekpare bir bütündür fabrikasyon testleri de bu bütünlükle yapılır.

Özetle marka yalan söylemez kafasına göre yazamaz demiş bu sözüyle ah makları inandırıp işi bilen yurtdışındaki monitör içeriklerini takip edenlere sadece kendini güldürür.

Son düzenleme:

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,405
İsim
Emre

gamingpc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
gamingpc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Baran Kut
Alın bana saldıran yalama fanboyları okusun monitörler hakkında en ufak bilgisi yok bu PC Hocası boşunun, Üreticilerin gördüğü değer "yalan olamaz" yazmış bir de git altın madalya tak sponsoruna istersen... Yalan olamaz diye kendi kitlesini kekleyen bu arkadaş yurtdışında neler oluyor neler dünyadan haberi yok. RTINGS.com gibi bir örnek var ondan da haberi yok. Bunu ekran değil panelin içinden ölçücekmişiz vah sana vah.. Bu, panel denilen şeyin gri katmanlardan oluştuğunu da bilmiyordur. Panelin içinden ölçüm diye bir şey yok salla babam salla monitör yekpare bir bütündür fabrikasyon testleri de bu bütünlükle yapılır.

Özetle marka yalan söylemez kafasına göre yazamaz demiş bu sözüyle ah makları inandırıp işi bilen yurtdışındaki monitör içeriklerini takip edenlere sadece kendini güldürür.
Hocam, bilmiyorum bu siniriniz yanlış incelemeye mi kanalın kendisine mi ama üslubunuz doğru değil. Yanlışa yanlış diyip, bunu belirttikten sonra üzerine gitmenin ne size ne onlara faydası var.

Haksızsınız demiyorum bence haklısınız ama sadece şunu yazmak için hesap açmalar, konumu niye kapattınız gibi tavırlar falan cadı avcılığından başka bir şey değil. İncelemelerinin altında bu tarz incelemenin doğru olmadığını belirtir ve gerekli ekipmanların temin etmesini söylersin, yeterli.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Yankı Özkan
Hocam, bilmiyorum bu siniriniz yanlış incelemeye mi kanalın kendisine mi ama üslubunuz doğru değil. Yanlışa yanlış diyip, bunu belirttikten sonra üzerine gitmenin ne size ne onlara faydası var.

Haksızsınız demiyorum bence haklısınız ama sadece şunu yazmak için hesap açmalar, konumu niye kapattınız gibi tavırlar falan cadı avcılığından başka bir şey değil. İncelemelerinin altında bu tarz incelemenin doğru olmadığını belirtir ve gerekli ekipmanların temin etmesini söylersin, yeterli.
Sert tepki vermesin sonra da yok sayılsın görmezden gelinsin öyle mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küfür hakaret hiçbir şey dememiş sonuna kadar katılıyorum

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri

Bence doğru söylüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal
Küçük tencere çabuk kaynar hesabı olmuş :)

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Furkan Enes Kaplan
Eleştiri sonuna kadar haklı. Bu ülkede para kolay kazanılmıyor ve sen yanlış bilgilerle sırf reklam aldığın için ürünü övüyorsun test etmediğin bilgileri izleyiciye var olduğunu söyleyerek geçiştiriyorsun üstüne yaptığın bazı testleri yanlış yapıyorsun daha ne olsun hem insanları yanlış yönlendirip hem de eleştiri almayacak mı?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Baran Kut
Sert tepki vermesin sonra da yok sayılsın görmezden gelinsin öyle mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küfür hakaret hiçbir şey dememiş sonuna kadar katılıyorum
Sert tepki vermesin demiyorum. Asıl tepkisini yorumlarına yazarak rahatlıkla belirtebilir. Burada adam örgütler gibi post açmaya gerek yok ki kendisi de söylüyor sadece bunun için hesap açtım, postum kaldırıldı diye vs.(niye kaldırıldı o da muamma)

Geçen Mesut Çevik de "sponsorsuz" güya Casper bilgisayar videosunu attı ve tepkilerden sonra kaldırdı videoyu. Buraya sadece o sistemlerin ve videonun linkini atıp basit bir şekilde tepkimi göstermiştim ve hem buradan olsun hem de Youtube izleyicilerinden gayet de tepki geldi ve video kalktı. Çok da sivri dilli olmaya gerek yokmuş demek ki tepkiyi görmeleri için.

Bence doğru söylüyor.
Bence de haklı. Tepkisini yorumlarda belirtip oradaki insanlara ikinci bir düşünme şansını vermeli (lan acaba yanlış mı bu inceleme gibisinden). Buradan çok da faydası olacağını sanmıyorum.

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Sonuç ta bu kanallar şu firmanın bu firmanın sponsorluğu ile dönen kanallar. Hepsinin derdi üç beş kazanmak gelir kapısı onlar için. Bu sebepten çok da şeffaflık beklememek gerekir. Yurtdışında ki gibi parası neyse verip satın alıp köküne kadar anlatan eleştiren kanal bulmak zor. Sponsor işin içine girerse samimiyet kaçıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Acı
Abdullah da yeni yeni ölçmeye başladı çok büyütme tr kanallarını

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,353
Üyeler