Neler Yeni

Amd pcyimi hackledi noluyor

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Berat fatih
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şenol Özen
Windows hizmetlerini de kapatsın da mavi ekran yesin birde. Sadece amd ile ilgili arayacak.
Ne saçmalıyosun dostum ben servisleri kapatmı dedim. Başlangıçta açılan programlarla servisler bölümü farklı yerde. Boş boş yorumları bırak.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
Ne saçmalıyosun dostum ben servisleri kapatmı dedim. Başlangıçta açılan programlarla servisler bölümü farklı yerde. Boş boş yorumları bırak.
Orada da kapatmamak gereken şeyler var. Örnek ses sürücüsü. Kimmiş boş? Ayrıca başlangıç uygulamaları sadece görev yöneticisinden kapanıyor. Msconfig üzerinde kapatacakların başlangıç uygulamaları ile aynı değil.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Beyler keşfete çıkmışım rezil olcam nasil silcem formu

Ekler

• Screenshot_2024-04-14-03-40-17-655_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-14-03-40-17-655_com.android.chrome.jpg
    560.9 KB · Hit: 50
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şenol Özen
Orada da kapatmamak gereken şeyler var. Örnek ses sürücüsü. Kimmiş boş? Ayrıca başlangıç uygulamaları sadece görev yöneticisinden kapanıyor. Msconfig üzerinde kapatacakların başlangıç uygulamaları ile aynı değil.
Kardeşim yaş kaç anlaşılan ergensin. On beş yıl bir fiil Pc donanım bakım onarım işleriyle uğraşan biriyim isterden senle bilgi yarışına girmeyelim şuan yaşın genç insanlarla yarışarak kendini ispatlamaya çalışmanı anlıyorum.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
Kardeşim yaş kaç anlaşılan ergensin. On beş yıl bir fiil Pc donanım bakım onarım işleriyle uğraşan biriyim isterden senle bilgi yarışına girmeyelim şuan yaşın genç insanlarla yarışarak kendini ispatlamaya çalışmanı anlıyorum.
19 yaşındayım bro. Bende yaklaşık 10 civarında uğraşıyorum. Yaşımla yarışmamın alakası yok. Doğru olduğunu düşündüğüm bilgiyi savunurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şenol Özen
19 yaşındayım bro. Bende yaklaşık 10 civarında uğraşıyorum. Yaşımla yarışmamın alakası yok. Doğru olduğunu düşündüğüm bilgiyi savunurum.
Senin uğraştığın laf yetiştirmek belliki. Bende 40 yaşındayım yeğenim senin yaşın kadar bilgisayar hatalarıyla karşılaştım ben. Siz gençler sürekli bilmişlik peşindesiniz kendinizi geliştirmek için bilmişlik yerine öğrenmeyi tercih edin sizin yararınıza. Bilfiğin yanıldığına yetmiyor.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
Senin uğraştığın laf yetiştirmek belliki. Bende 40 yaşındayım yeğenim senin yaşın kadar bilgisayar hatalarıyla karşılaştım ben. Siz gençler sürekli bilmişlik peşindesiniz kendinizi geliştirmek için bilmişlik yerine öğrenmeyi tercih edin sizin yararınıza. Bilfiğin yanıldığına yetmiyor.
Abimsin büyüğümsün eyvallah ama doğru bildiğimi savunmak istiyorum. Msconfig üzerinde kapanabilenlen ve kapanamayanlar var. Zaten başlangıç uygulamalarını görev yöneticisinden kapatmak için yönlendiriyor. Orda hizmetler olarak kapanabilecekler eğer dikkat edilmezse hata verdiriyor. Kendi makinemde denedim ve yaşadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şenol Özen
Abimsin büyüğümsün eyvallah ama doğru bildiğimi savunmak istiyorum. Msconfig üzerinde kapanabilenlen ve kapanamayanlar var. Zaten başlangıç uygulamalarını görev yöneticisinden kapatmak için yönlendiriyor. Orda hizmetler olarak kapanabilecekler eğer dikkat edilmezse hata verdiriyor. Kendi makinemde denedim ve yaşadım.
Msi config de, başlangıçta hizmet kapama bölümü hizmetler yazan bölümde. Benim anlattığım başlatma bölümü. Başlangıçta çalışacak olan hizmetleri kapatırsan tabii ki sistem hata verir. Başlangıçta çalışan programlar ile hizmetleri karıştırıyosun canım kardeşim. Benim anlatmak istediğim başlangıçta çalışan programlar idi. Zaten ilk mesajımda da onu belirttim. Msi config sadece hizmetlerden ibaret değilki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,793
Üyeler
141,489
Son üye
enesozerv
Top Bottom