Neler Yeni

Yardım Param güvende hakkında yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Sarı siteden param gğvendeyle bi ürün aldım hizmet için 500 lira odedim baska birşeyr ucret odüyecekmiyim kargo vs yani

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,841
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Hayır ödemeyeceksiniz.

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Enes
Hayır, tümü 500tlye dahil
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edersenizde ödemiyorsunuz, Sahibinden.com size bir kod veriyor kargocuya o kod ile ürünü veriyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İade edersenizde ödemiyorsunuz, Sahibinden.com size bir kod veriyor kargocuya o kod ile ürünü veriyorsunuz
Eyw ekstra bilgi içinde

Hayır ödemeyeceksiniz.

Olay şimdi gercekleşdide satıcı reşit degil oyuzden gonderemiyor iptal edebiliyormuyum alışverişi olmuyorsa ne yapabilirim ve alcam ürünü abisinin hesabı üzerinden oyuzdende su soruyu sorcam param ne zaman hesabıma geri yatar

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Param güvende ile bir şey almak ekstra 500tl mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Param güvende ile bir şey almak ekstra 500tl mi?
Evt benimki o kadar tuttu belkim üründen ve ürünün kargolanacagı mesafede etkiliyor olabilir fiyatı ben türkiyenin bi ucunda bi ucuna kargolatırwcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
Ekstra bir ücret ödemiyorsunuz diye biliyorum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Eyw ekstra bilgi içinde

Olay şimdi gercekleşdide satıcı reşit degil oyuzden gonderemiyor iptal edebiliyormuyum alışverişi olmuyorsa ne yapabilirim ve alcam ürünü abisinin hesabı üzerinden oyuzdende su soruyu sorcam param ne zaman hesabıma geri yatar
İade edersen param güvende komisyonun yanar onu diyim. Bence başka bir yol bulun.

Korvo.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Güleç
İade edersen param güvende komisyonun yanar onu diyim. Bence başka bir yol bulun.
Öyle değil başkan, ürünü iade etmek isterse komisyon yanar, hiç kargoya verilmeyen ürünlerde ücret tam olarak yatar. Alıcılık bir durum yok çünkü, satıcı kaynaklı tamamen. İptali de sadece satıcı yapabiliyor, alıcı iptal edemiyor

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Öyle değil başkan, ürünü iade etmek isterse komisyon yanar, hiç kargoya verilmeyen ürünlerde ücret tam olarak yatar. Alıcılık bir durum yok çünkü, satıcı kaynaklı tamamen. İptali de sadece satıcı yapabiliyor, alıcı iptal edemiyor
Satan iade ederse öyle oluyor olabilir prosedürü bilmiyorum. Ama alan iade edince komisyon yanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Şimdi satıcı mı iptal etmesi gerekiyor diyelim etti benim param kesintisiz gelir mi ve ne zaman gelir

Şimdi satıcı mı iptal etmesi gerekiyor diyelim etti benim param kesintisiz gelir mi ve ne zaman gelir
Bu arada ürünü şimdi satın aldım diyor ben satıs yapamıyormusum resit olmadıgım için oyuzden param yanmadan etmeden nasıl iptal edebilirim

Korvo.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Güleç

Bu arada ürünü şimdi satın aldım diyor ben satıs yapamıyormusum resit olmadıgım için oyuzden param yanmadan etmeden nasıl iptal edebilirim
Normal iptal etsin satıcı, aynı gün para gelir geri. Kargoya verilmediği sürece ücreti tam olarak alırsın. Ayrıca reşit değişim satış yapamıyorum tarzı bir şey yok. Satıcı iban olarak ne belirtti ise ücret oraya gider, yaşa falan bakmıyor kısacası. Satıcı burada satıştan vazgeçtiği için böyle bir şeyi öne sürüyor olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Normal iptal etsin satıcı, aynı gün para gelir geri. Kargoya verilmediği sürece ücreti tam olarak alırsın. Ayrıca reşit değişim satış yapamıyorum tarzı bir şey yok. Satıcı iban olarak ne belirtti ise ücret oraya gider, yaşa falan bakmıyor kısacası. Satıcı burada satıştan vazgeçtiği için böyle bir şeyi öne sürüyor olabilir
İban filan belirtmediki ben satın al a bastım adresimi girdim ondan sonra kart bilgilerimi girdim oyle iban filan karsılasmadım herneyse artık dediginiz gibi satıcı iptal etti param kurusu kurusuna geri yattacak

Top Bottom