Neler Yeni

TELEFON TAKİP VE İZLEME PROGRAMI

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Koray Yıldız

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Senin de canını sıktığın şeye bak. Ortada başka kadın falan yok. Aldatma falan yok. Sıradan bir dolandırılma olayı işte. Hatta bu numara çoktan eskimiş ve çocuklar bile yemiyor. Halâ aldanan olduğuna şaştım doğrusu. Uyanır yakında kendisi de. Ama o paralar gitti. Bir daha geri gelmez. O hesaplar yurt dışında ve bizim hukukumuz orada işlemez.
Hocam başka kadınlar var bu olay farklı bitane adam var onuda kendine benzetti her gün beraber işe ayağına biyere gidiyorlar o dolandırılma olayı içinde dava açtım beni kimse dolandıramaz falan ayağı yaptı para bizim paramız değilmiş başkasının mış güya
Mesaj otomatik birleştirildi:

He troll konu knk

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Hocam başka kadınlar var bu olay farklı bitane adam var onuda kendine benzetti her gün beraber işe ayağına biyere gidiyorlar o dolandırılma olayı içinde dava açtım beni kimse dolandıramaz falan ayağı yaptı para bizim paramız değilmiş başkasının mış güya
Mesaj otomatik birleştirildi:

He troll konu knk
Bir boşanma avukatı bulun hemen. Burada boşa zaman harcıyorsun. O dolandırıcılar babana evinizi de, arabanızı da, hatta senin bilgisayarını ve telefonunu ve hatta okul çantanı ve ders kitaplarını bile sattırırlar, açıkta kalırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,245
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom