Neler Yeni

Sen nasıl bir lidersin ATATÜRK 🇹🇷

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,056
İsim
Semih Boran
Neyden şüphe edeceğim?
Dedelerim, nelerimden duyduğum kurtuluş hikayelerinden mi?

atasını bilmeyen it peşinde gezer​

Devletin resmi gazetesi, hatıratlar, gazete haberleri vs. ortada. Ek olarak bakanlar kurulu ile dansöz getirtmesini falan hiç duymadınız mı? Eşini döverek öldüren genç milletvekilini cezalandırmaması (sadece görüşme sıklığı azalmış), kadının birine mâlum kelimelerden birini demesi vs. vs. Bir sürü delil var ve utanmandan inkâr ediyorsunuz. akplileri aşağlıyorsunuz (ki hakaret edemezsiniz ne olursa olsun) ama sizin de bazı konularda farkınız yok. Her iki taraf da sıkıntılı.

Son düzenleme:

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Devletin resmi gazetesi, hatıratlar, gazete haberleri vs. ortada. Ek olarak bakanlar kurulu ile dansöz getirtmesini falan hiç duymadınız mı? Eşini döverek öldüren genç milletvekilini cezalandırmaması (sadece görüşme sıklığı azalmış), kadının birine mâlum kelimelerden birini demesi vs. vs. Bir sürü delil var ve utanmandan inkâr ediyorsunuz. akplileri aşağlıyorsunuz (ki hakaret edemezsiniz ne olursa olsun) ama sizin de bazı konularda farkınız yok. Her iki taraf da sıkıntılı.
Hakaret edemem mi?
Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı olan kim varsa "CANINIZ CEHENNEME."
Popcorncular ağlamaya ve hayatları boyunca başaramayacakları bir askeri dehayı eleştirebilirler.
Ki zaten elinizden eleştirmekten başkası da gelmez.

Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.​

Diyen bir lideri eleştirecek kadar aciz ve sorunlu olmadığım için Allah'a şükürler olsun.

Dünyanın saygı duyduğu bir lidere üç beş çapulcu saygısızlık yapsa çok bir şey olmaz.
Yel kayadan ancak toz alır.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
İsmi ismi.
Şu an teldeyim yazamıyorum bir konuda tartışalım olur mu?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,056
İsim
Semih Boran
Şu an teldeyim yazamıyorum bir konuda tartışalım olur mu?
Şuanda müsait değilim ama olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakaret edemem mi?
Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı olan kim varsa "CANINIZ CEHENNEME."
Popcorncular ağlamaya ve hayatları boyunca başaramayacakları bir askeri dehayı eleştirebilirler.
Ki zaten elinizden eleştirmekten başkası da gelmez.

Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.​

Diyen bir lideri eleştirecek kadar aciz ve sorunlu olmadığım için Allah'a şükürler olsun.

Dünyanın saygı duyduğu bir lidere üç beş çapulcu saygısızlık yapsa çok bir şey olmaz.
Yel kayadan ancak toz alır.
Döverek öldürülen kadın mevzusunda neden bir şey yapmadı? Ek olarak o zamanlarda kadınların siyasete girmesi mevzusuyla alay ediliyordu kemalist kesimden birileri tarafından. Cumhuriyet gazetesi ilk kadın parti başkanı mı ne onunla alay edip duruyordu. Ciddiye alınmıyordu o kadın.
Evet, hakaret edemezsin. ebu cehile dahi sövmen yasak. Ek olarak, bakanlar kurulu kararıyla dansöz getirme mevzusu hakkında ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
özgürlük var ki istediğini yazıyorsun özgürlük var ki istediğimi yazıyorum
şapkalıyı dinlemeye devam (y)
bu zamanda çok özgürlük olduğu söylenemez hepsi 30 yıl öncesinde kaldı. Yarın silivride oluyor bugün konuşanlar

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
Adminler su konudaki Ataturk dusmanlarini gorupte birsey yapmiyor ya yaziklar olsun. Herkesin fikrinine saygi var ama Ataturkun adini karalamaya haklari yok.

Saintes Maries

80+ Bronze
Uygunsuz içerik
''muhammedin ne pislikler yediğini görün diye kur'an'ı türkçeye çevirttim'' diye bir cümleside var.
seriatsikici33.png

cerrahh

80+ Bronze
ooooff çok sıkıldım. kaç gün geçti hala acısı çıkıyor. bu kadar acıtacağını bilsem sizleri üzmek istemezdim vallahi. gidip kazım karabekirin kaynaklarına bakabilirsin. ayrıca bu olayın seni bu kadar rahatsız etmesi ve böyle uğraşa girmen beni keyiflendirdi :)

Herkesin fikrinine saygi var ama Ataturkun adini karalamaya haklari yok
çığlık attım, kükredim.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
bunu gayet açık ve belli ki kuran ve diğer kitaplara diyor. semavi olan dinlere karşı bir sözdür bu ama dediğin gibi hakaret sayılmaz hakikatende öyledir çünkü. he tabi kişi ne niyetle söylemiştir onu allah bilir.

bu müslümanların savaşta olan iki neticesinden söylenmiştir. savaşta müslüman ya galip gelir ya şehit olur. ikiside güzeldir.

din lehinede aleyhinede sözleri var. biraz garip.

''muhammedin ne pislikler yediğini görün diye kur'an'ı türkçeye çevirttim'' diye bir cümleside var. kendinizde bulabilirsiniz bende koyabilirim buraya.
ben ayrı olarak çok şey söylerim. mecliste dua etme meselesi, kabeye benzetilmeyecek şeyleri kabeye benzeterek kabeyi aşağılama, ezana müdahele vb. çok şey var. cabası olarakta bu olay hakkında forumda konu bile açılabilir.
Kaynak Popcorn

cerrahh

80+ Bronze
Dün sevmiyorum diyordun, şimdi yavaş yavaş yola gelmişsin delikanlı.
sevmiyorum zaten. bir değişiklik yok. sadece okuduğunuzu düzgün anlasanız yeterli aslında.

bu kadar ders size yeterli artık. işinize bakın çocuklar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom