Neler Yeni

son 2 ay kala lgs kazanılır mı

cagan55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cagan satici
konu eksiğim çok fazla yok türkçe matematik fen max 3 yanlış çıkabiliyor 2 ay kaldı sizce fen lisesi kazanabilir miyim

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
konu eksiğim çok fazla yok türkçe matematik fen max 3 yanlış çıkabiliyor 2 ay kaldı sizce fen lisesi kazanabilir miyim
Çalışma isteğin varsa ve her gün düzenli çalışırsan neden olmasın?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Lgsboş bir şey.Önemli olan üniversitede kendini göstermen ki o da çok önemli değil.Kasma kendini bu kadar

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Lgsboş bir şey.Önemli olan üniversitede kendini göstermen ki o da çok önemli değil.Kasma kendini bu kadar
LGS boş bir şey değil bence, okuduğun lise seni hayata alıştırıyor bir bakıma. İyi bir okulda okumanın kötü bir okulda okumaktan çok fazla avantajı var ki anlatamam. Açıkçası LGS nin konuları o kadar fazla değil. Gerçekten sıkı bir çalışma ile 2 ayda çok rahat yetiştirirsin.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,408
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Yanlış yaptığın konuları tespit et ve üstüne git kazanırsın

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,600
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Ooooo konu eksiğin de yoksa rahat kazanırsın.
Hali hazırda zaten pek de eksiğin kalmamış. Diğer branşları fulleyebiliyorsan zaten kafana şuan bile takmana gerek yok tabii ki stabil çalışmana devam et derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasan
gecen sene girip 431 aldım kendini cok kasma suan imam hatipte okuyorum sadece devamsızlık yazılmasın diye gidiyorum yoksa hic bisey anlamıyorum lıse çnemli degil unı önemli

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
günde 2 bazen 3 deneme çözüyordum ben bu zamanlar benzer bi çalışma yaparsan bence kazanırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

gecen sene girip 431 aldım kendini cok kasma suan imam hatipte okuyorum sadece devamsızlık yazılmasın diye gidiyorum yoksa hic bisey anlamıyorum lıse çnemli degil unı önemli
adam akıllı bi fen lisesine gitsen öyle olmazdı 431i çok yüksek bi puan olarak görüüyosan bişe demiyorum o kadarına

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
LGS boş bir şey değil bence, okuduğun lise seni hayata alıştırıyor bir bakıma. İyi bir okulda okumanın kötü bir okulda okumaktan çok fazla avantajı var ki anlatamam. Açıkçası LGS nin konuları o kadar fazla değil. Gerçekten sıkı bir çalışma ile 2 ayda çok rahat yetiştirirsin.
Lise nasıl hayata alıştırabilir.İyi okulda da okudum kötü okulda da.En sonunda açığa geçtim.Eğitim sistemi saçma olduğu için hem sınav hem de lisede görülen eğitim zaman kaybı.Ek olarak puanla alan yerlerde eskisi kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.Lisede son 2 yıl çalışılsa gayet kafi.Derece için bile yeterli

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
Mehmet Aslan
eksiğin yokmuş zaten bende hiç çalışmadın sandım :D Sınava kadar dersi salmazsan azda olsa düzenli soru çözersen kazanırsın.

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Selçuk Yapar
düzgün çalışırsan 2 ayda çok rahat %5 altına girersin ben 2021 lgs de sadece son hafta deneme çözerek %7 girmiştim sözel 5y fen 3y mat 9.5 net ile

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Sonuçların çok iyi dostum böyle ilerle biraz daha tempo yap fen lisesi cepte 👍👍♥️

Top Bottom