Neler Yeni

Fenerbahçe kaybetti :(

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Anıl Aykın
İlk yarıyı izleyebildim sadece bide penaltıları, ilk yarıda güzel baskın oynadı fikrimce en az 1 gol daha bulabilseydi keşke o pozisyonlardan.
2. yarı çok uzak oynadılar, Fred çıkarken "why?, why?" diye çıktı :D. İsmail Kartal olduğu sürece bir şey değişmeyecek. Önceki geldiği zamanda böyleydi, yine aynı. Çıkması gereken adamı ben ekrandan görüyorum adam sahadan görmüyor. Havada karada alınması gereken bir maçı altın tepside karşı tarafa sunuldu.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Çekişmeli falan degildi olympiakos rezil rüsva oynuyor maç basında fener düzgün oynarsa 5lemesi lazım demistim. Ayrıca şu takımı hocasız cıkarsan daha iyi oynardı
ya açıkçası okadar fazla futbol fanatiği değilim ama çevremdeki herkes fenerli olduğundan sürekli maruz kalıyorum bende insanları analiz etmeyi seven birisiyim oyüzdende benim için çekişmeli geçmiş gibiydi çok eglendim valla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kadir Çelik
türk takımlarının gideceği max seviye bu. biri çeklere elenir biri yunanlara elenir. mesela şu turnuvada oynadığın en güçlü takım olympiakos yani. burada da böyle bütçelerle böyle kadroyla yarı final yapamiyorsan yapamazsın hiç.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,319
İsim
Batuhan
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
türk takımlarının gideceği max seviye bu. biri çeklere elenir biri yunanlara elenir. mesela şu turnuvada oynadığın en güçlü takım olympiakos yani. burada da böyle bütçelerle böyle kadroyla yarı final yapamiyorsan yapamazsın hiç.
İlk Maçı Böyle Yaparsan Sonunda Yersin Yar .

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
şimdi anladınız mı jorge jesusun değerini, ilk turda yunanistan da ellerine verip, kadıköyde oley çektirmişti bile sakızadam.

Muddi

80+
Fenerbahçe-Olympiakos (3-3) Penaltılar: FB 2-3 OLY

Maçta güzel bastırmış gibiydi aslında ilk dakikalarda da golü bulmuştuk ama olmadı :/. Not: Fb'li değilim.. Ama kazanmasını istiyodum.
Beyinsizler lincoln ve crespo gibi yedkleri yollayıp zajc kalırsan sonuç bu olur. Bu takımın vizyoncusunuda vizyonunu da tüküreyim.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,319
İsim
Batuhan
şimdi anladınız mı jorge jesusun değerini, ilk turda yunanistan da ellerine verip, kadıköyde oley çektirmişti bile sakızadam.
Jorge Bu Kadroyu Uçururdu Oyuncular Daha İstekli Ve İstikrarlı Olurdu .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,513
Üyeler
141,148
Son üye
maze09
Top Bottom