Neler Yeni

Fenerbahçe kaybetti :(

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
ali
Fenerbahçe-Olympiakos (3-3) Penaltılar: FB 2-3 OLY

Maçta güzel bastırmış gibiydi aslında ilk dakikalarda da golü bulmuştuk ama olmadı :/. Not: Fb'li değilim.. Ama kazanmasını istiyodum.

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yiğit
biz avrupada oynuyoruz kardeşim diyip süper kupada rest çekip ezeli rakibine kupa hediye etti üstüne avrupadan elendi. fenerli değilim ama ben bile ali koçu yerdim **

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,901
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kaloriferin (bazı arkadaşların deyimiyle don lastiği :D ) ilk maçtaki tutmayacak taktiği yüzünden bu haldeyiz

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Anıl Aykın

Maçta güzel bastırmış gibiydi aslında ilk dakikalarda da golü bulmuştuk ama olmadı :/. Not: Fb'li değilim.. Ama kazanmasını istiyodum.
Belliydi açıkçası. Ben penatlılara kalmadan kaybederiz diyordum da oynadılar yine reklama falan.

ibrahimua

80+ Bronze

Arkadas bi adam düsünün hem oyuncu degisikligini yanlıs yapıp hem de rezil rüsva bir penaltı sıralaması yapacak. Yunanistanın çökertemediği ortasahayı tek başına çökerticek..

şahin doğan

80+ Platinum
Çok üzüldüm. Avrupa maçımız var deyip bedava kupa verip üstüne avrupadan elenmek
:blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance:

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

ya şu a** suratsız otistik cengizini neden alırsın ki oyuna

( o bu değilde uzun zamandır bu kadar çekişmeli maç izlememiştim )

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
haro
Penaltı bahçe dedik penaltılarla kaybetti ya la takım. ismail kartalın başarısı hepsi. tadic zaten Türk düşmanı bence bilerek bir kaç gol pozisyonunda atmadı. penaltıyıda bilerek kaçırdı. bonucciyi soktu penaltı için adamgitti penaltı kaçırdı. böyle hoca olmaz olsun :D fenerli degilim ama delirdim elin yunanlılarını sevindirdi ismail kartal.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
ali
Belliydi açıkçası. Ben penatlılara kalmadan kaybederiz diyordum da oynadılar yine reklama falan.
İlk yarıyı izleyebildim sadece bide penaltıları, ilk yarıda güzel baskın oynadı fikrimce en az 1 gol daha bulabilseydi keşke o pozisyonlardan.

ibrahimua

80+ Bronze
ya şu a** suratsız otistik cengizini neden alırsın ki oyuna

( o bu değilde uzun zamandır bu kadar çekişmeli maç izlememiştim )
Çekişmeli falan degildi olympiakos rezil rüsva oynuyor maç basında fener düzgün oynarsa 5lemesi lazım demistim. Ayrıca şu takımı hocasız cıkarsan daha iyi oynardı

Top Bottom