Neler Yeni

FENERBAHÇE ELENDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
yav 3 tane kupadan elendik ligde gidecek ben artık takım tutmuyorum anasini belleyim böyle işin
Ne olursa olsun takıma arkamı dönmedim ama yönetime arkamı dönüyorum ve kınıyorum gitsin kamil koç otobüsü sürsün ali koç.

İceWolf

80+ Silver
Oooooo her başarısızlığa fetö diyen de gelmiş kadro tamam oldu şimdi
Heee canım heeee. Fetö Fenere operasyon yapmadı, sende hiçbişey olmamış havası estirmeye çalışan bir acaip değilsin. Devam devam.....

serwintes

80+ Silver
Ne olursa olsun takıma arkamı dönmedim ama yönetime arkamı dönüyorum ve kınıyorum gitsin kamil koç otobüsü sürsün ali koç.
Ben takıma da donuyorum kel kalamam bu yaşta her sene aynı terane adamlara kupa hediye ettik avrupayo kazanacaz diye

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
Beyinsiz İsmail 60 dakika boyunca oyuncu değişikliği yapmadı

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ali koç 6 senedir kaç kupa getirdi 1 tane o da çok gereksiz bir kupa bence hep takımın moralini bozdu gereksi transferler bu sene gene transferler fena değil ama onceki seneler heleki serdar dursunun gönderip geri alması krunici alması (EN BÜYÜĞÜ) zahj hayla takımda tutması aslında bu maç gene koştu krunic onuda yapmıyor.

ibrahimua

80+ Bronze
Ali koç 6 senedir kaç kupa getirdi 1 tane o da çok gereksiz bir kupa bence hep takımın moralini bozdu gereksi transferler bu sene gene transferler fena değil ama onceki seneler heleki serdar dursunun gönderip geri alması krunici alması (EN BÜYÜĞÜ) zahj hayla takımda tutması aslında bu maç gene koştu krunic onuda yapmıyor.
bu seneki takımı ismail kartalsız sahaya sür sıfır taktik antreman ile 5 atması lazımdı bu takıma

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Beyinsiz İsmail 60 dakika boyunca oyuncu değişikliği yapmadı
Yaptıda noldu? En boş değişiklikleri yaltı batshuai dışında ondada dzeko açılmıştı tazı gibiydi çıkrattı adamı zaten jeolog futboldan ne anlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ahh arda olacaktıda çalımlarıyla malak edecekti olimpiyakosu.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
Yaptıda noldu? En boş değişiklikleri yaltı batshuai dışında ondada dzeko açılmıştı tazı gibiydi çıkrattı adamı zaten jeolog futboldan ne anlar.
50 dakikada batshuai yi alabilirdi korkak beyinsiz İsmail

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Sercan GÖKALP
Heee canım heeee. Fetö Fenere operasyon yapmadı, sende hiçbişey olmamış havası estirmeye çalışan bir acaip değilsin. Devam devam.....
Böyle oluyor mu yani gerçekten başarızlığın verdiği hüznü gizliyor mu bu düşünce? Askerde bi çocuk vardı herkesle tartışırdı gitti komutana dedi böyle böyle diye komutan da dedi ki " burda 20 kişi var 19 u haksız da bi sen mi haklısın " dedi. Yani anlayacağın 10 senedir gelmeyen başarıda Fenerbahçe hariç herkes suçlu ama Fenerbahçe camiası suçlu değil... Sen hiç Galatasaray da gördşn mü başarısız bir başkanın 2 sene üst üste başkanlık yaptığını. Adam feneri tekeline aldı işletiyor siz hâlâ 6 senedir gönderemediniz adamı. Güzel kardeşim uyanması gereken sizsiniz farkındasın dimi? Bırak bahaneleri de bu gidişi nasıl durdurursun ona bak. Ağlamak kolay icraat zor

Ben takıma da donuyorum kel kalamam bu yaşta her sene aynı terane adamlara kupa hediye ettik avrupayo kazanacaz diye
O çok komikti ya

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Normal hayattada kötü etkiliyor yolda gidiyorum "piştt ahmet nasıl çaktılar ama" diye dalga geçiyorlar cevapda veremiyorum ne diyeyim.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Sercan GÖKALP
Normal hayattada kötü etkiliyor yolda gidiyorum "piştt ahmet nasıl çaktılar ama" diye dalga geçiyorlar cevapda veremiyorum ne diyeyim.
Abi ben anlamıyorum bu adamı nasıl indiremiyorsunuz ya? Ya bak Galatasaray sene başı transferlerinde bir adam alıcaktı taraftar adamı istemedi yine getirmeye kalktılar ama sosyla medyadan öyle bir baskı yaptı ki taraftar gelen adamın uçağı geri döndü adamı almaktan vazgeçtiler. Ya abi protesto edin, maçlara gitmeyin, boykot edin bir şey yapın nasıl dayanabiliyorsunuz anlamıyorum ya. Biz 13. Olduğumuzda Burak Elmas ı tesislerde yaka paça nasıl atacağımızı şaşırdık siz 6 senedir bir adamı gönderemediniz yeminle ben yazarken sinirlendim ama adamda nasıl bir para ve güç varsa adamın aleyhinde konuşan yada konuştuğu medyada görülebilen bir fenerli yok

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Abi ben anlamıyorum bu adamı nasıl indiremiyorsunuz ya? Ya bak Galatasaray sene başı transferlerinde bir adam alıcaktı taraftar adamı istemedi yine getirmeye kalktılar ama sosyla medyadan öyle bir baskı yaptı ki taraftar gelen adamın uçağı geri döndü adamı almaktan vazgeçtiler. Ya abi protesto edin, maçlara gitmeyin, boykot edin bir şey yapın nasıl dayanabiliyorsunuz anlamıyorum ya. Biz 13. Olduğumuzda Burak Elmas ı tesislerde yaka paça nasıl atacağımızı şaşırdık siz 6 senedir bir adamı gönderemediniz yeminle ben yazarken sinirlendim ama adamda nasıl bir para ve güç varsa adamın aleyhinde konuşan yada konuştuğu medyada görülebilen bir fenerli yok
Şuan tüm sistemi ele geçirdi fark etmedinmi ? Herkes diyordu ki oynasın takım kongre üyeleri oynamasın normalmi bu ?

Daha fazla konuşursam ban yerim çünkü geriliyorum yay gibi oldum patlıcam birazdan şimdi bu onun bunun çocuğ ismail kartal ile ali koça.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Sercan GÖKALP
Şuan tüm sistemi ele geçirdi fark etmedinmi ? Herkes diyordu ki oynasın takım kongre üyeleri oynamasın normalmi bu ?

Daha fazla konuşursam ban yerim çünkü geriliyorum yay gibi oldum patlıcam birazdan şimdi bu onun bunun çocuğ ismail kartal ile ali koça.
Ya hepsine para basıyor yada baskı yapıyor ama bukadar da olmaz be karseşim hadi bu adamları susturuyor da bukadar taraftar ne yapıyor? İlla şampiyonluk gidince koltuk kırmaya kadar mı gelsin iş. Gerçi şu adam Sadettin saran dan bahsediyorlar ama belli olmaz

Ama İsmail in açıklamaları dinlemek çok iyi ya adam efsane dhahahshahs

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,029
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom