Neler Yeni

SteelSeries Rival 3 alınır mı??

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kronik sorunlu olduğunu söylüyolar.
Valla herşeyde birşeyler çıkabiliyor 1 seneyi geçti rival 3 kullanıyorum hediye gelmişti tekeri yavaştan gitmeye başladı garanti bitince içini temizce bir açıp bakacağım

SwArOn

80+
Valla herşeyde birşeyler çıkabiliyor 1 seneyi geçti rival 3 kullanıyorum hediye gelmişti tekeri yavaştan gitmeye başladı garanti bitince içini temizce bir açıp bakacağım
Prime plus daha iyi bir seçim o zaman
Kronik sorun dediğiniz gibi şansa çıkan ölü piksel gibi bir durum değil garanti sorunlu bir modeli niye alsın adam. rival 3 bende kullanıyorum daha ucuza daha iyi model düz prime varken niye fazla para versin boşa. SS prime kullanmadım ama rival 3 de sensörün algılamayı kestiği mesafe kablo kalınlığı kadar var rahatsız edebilir bu durum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,734
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kronik sorun dediğiniz gibi şansa çıkan ölü piksel gibi bir durum değil garanti sorunlu bir modeli niye alsın adam. rival 3 bende kullanıyorum daha ucuza daha iyi model düz prime varken niye fazla para versin boşa. SS prime kullanmadım ama rival 3 de sensörün algılamayı kestiği mesafe kablo kalınlığı kadar var rahatsız edebilir bu durum.
Katılıyorum banada hediye gelmişti yani bile isteye aldığım bir durum yoktu bende zaten yukarıda ss primeyi önerdim

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arda Teksin
Ozaman düz primeyi alayım
bu demi?

SwArOn

80+
Katılıyorum banada hediye gelmişti yani bile isteye aldığım bir durum yoktu bende zaten yukarıda ss primeyi önerdim
Prime plus yazdığınız için söyledim sadece, düz prime gayet iyi model fiyatına göre.
bu demi?
Evet bu model.

iEmirhanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Demirhan
bu demi?
hocam ben 2 ay önce rival 3 satın almıştım dün aşağı kaydırırken scroll tuşu kırıldı içini açtığım için garanti dışı kaldı. rival 3 önermiyorum bu yüzden ama benim başıma geldi diye size gelcek diye bir şey yok. ikisini karşılaştırıp kendiniz karar verebilirsiniz.

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arda Teksin

iEmirhanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Demirhan
hangisini alırsanız alın bi sorunla karşılaştığınız zaman kendiniz çözmeye çalışmayın mümkünse garantiye gönderin. vidaları sökmek için altındaki plastiği sökmeniz gerekiyor o plastiği sökünce eskisi kadar iyi hissiyat vermiyor.

Top Bottom