Neler Yeni

Ders İçin Kulak Tıkacı Önerisi

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Emre Altun
1000 bilsen de 1 bilene sor demişler, okul neden boş vakit olsun. Sen ogrenebilecegin bilgileri al, gerisini kendin tamamla. Cahil biri bile, insana boş konuşmamayı ogretir

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,348
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
1000 bilsen de 1 bilene sor demişler, okul neden boş vakit olsun. Sen ogrenebilecegin bilgileri al, gerisini kendin tamamla. Cahil biri bile, insana boş konuşmamayı ogretir
Bomboş okul hapishaneden farksız. Senin gittiğin okul kabataş erkek felan sanırım hocam mahalledeki ortalamayla alan liseleri bir gezip görmeni isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim okulum 4 saat civarı sürüyor ben ona bile dayanamıyorum yani tek dinlediğim ders matematik oda hocayı seviyorum diye diğerleri vasatın üstü orda 4 saatte anlattığını kendin çalışsan belki 1 saatte bile anlarsın

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
pcustasi1
Okul tamamen zaman kaybı olduğu için dersleri dinlemiyorum kendim çalışıyorum. Hem okulda ders çalışırken hem de evde deneme/soru çözerken kullanabileceğim kulak tıkacı istiyorum. Bir arkadaşım kulak tıkaçlarıbı sınavlarda da kullanabildiğini dedi doğru mudur?
Sınavlarda kesin kullanamazsın çünkü airpods,kulaklık vs sanan çok kişi olur. Bende senin gibi okulu zaman kaybı olarak görüyorum test kitabı götürüp çalışıyorum ama hocalar kapat kitabı ders dinle diyorlar.

• Beğen

serwintes

80+ Gold
Hocam kulak için sağlıklı mı? Bir de sesi ne kadar kesiyor acaba?

Bunlara bakılabilir, kulağı acıyanlar fln da olmuş ama.
la bunlar havuz için

• Hahaha

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Furkan Görür
1.) okulda kulaklık yasak değilse anc kulaklık alın anker öneririm.
2.) askerde kulak tıkacı kullanmıştım koğuştakiler sağolsun. Güzel ama rahatsız ediyor başta

• Beğen

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Talha Açıkgöz
sen bilirsin ama kendini sessiz ortama alıştırma derim

Bomboş okul hapishaneden farksız. Senin gittiğin okul kabataş erkek felan sanırım hocam mahalledeki ortalamayla alan liseleri bir gezip görmeni isterim.

Benim okulum 4 saat civarı sürüyor ben ona bile dayanamıyorum yani tek dinlediğim ders matematik oda hocayı seviyorum diye diğerleri vasatın üstü orda 4 saatte anlattığını kendin çalışsan belki 1 saatte bile anlarsın
baba ortalamayla alan liseye giden eleman dersleri sallamaz zaten. dersleri az buçuk takan adamda nitelikli bir liseye gidebilir

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,099
İsim
MehmedVII
sen bilirsin ama kendini sessiz ortama alıştırma derim

baba ortalamayla alan liseye giden eleman dersleri sallamaz zaten. dersleri az buçuk takan adamda nitelikli bir liseye gidebilir
Ortalama ile liseye giden herkes kötü değil, sözde nitelikliye giden herkes iyi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Sky is The limit
Okul tamamen zaman kaybı olduğu için dersleri dinlemiyorum kendim çalışıyorum. Hem okulda ders çalışırken hem de evde deneme/soru çözerken kullanabileceğim kulak tıkacı istiyorum. Bir arkadaşım kulak tıkaçlarıbı sınavlarda da kullanabildiğini dedi doğru mudur?
Kulak tıkaçları düzgün takılmadığında ve kaliteli olmadığında kulağa ciddi zarar verebiliyor. Sana tavsiyem ancsi kaliteli olan kulaklık alman. Uzun süre kullanımda kulağını felaket ağrıtır.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
3M 1110 ipli kulak tıkacını ses takıntımdan dolayı yaklaşık 14 yıldır neredeyse her gece kullanıyorum basit ve ucuz tavsiye ederim, 3 ay önce kulak muayenesi oldum hiç bir sorun çıkmadı.

• Beğen

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,274
İsim
Muhammet Çağrı
şu iplo olanlar hiç kesmiyor pamuk daha iyi.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
şu iplo olanlar hiç kesmiyor pamuk daha iyi.
Normal konuşma yaklaşık 60 db civarı ipli turuncu 3m bunu 30-35db kadar düşürüyor, pamukta denedim zamanında karşılaştırmak mümkün değil doğru takmamış olabilirsiniz, ses takıntım var denemediğim ürün kalmadı uyurken en konforlu ve doğru takıldığında etkili bunlarda karar kıldım 14 yıldır. Ders çalışırken kulak üstü daha profesyonel ürünler var onlarada bakılabilir.

• Beğen
Top Bottom