Neler Yeni

Son zamanda bedelli askerliğe başvuran varmı ?

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
Arkadaşlar selam. Son zamanlarda askerlik başvurusu yapan var ise veya bilenler var ise cevaplarsanız sevinirim.
Bedelli askerlik için başvuru yapacağım seçenek olarak hem okuyup hem askerlik yapmak istiyorum var. Buna başvurumu yaptıktan sonra aile hekimine muayene olmam gerekiyormuş galiba. Muayene olduktan kaç gün sonra başvuru sekmesi geliyor bilgisi olan varmı ?

Mert

80+ Silver
Şu an başvurmak anlamsız değil mi? Fiyatın sene sonuna kadar sabit kalması bekleniyor.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Berat fatih
Arkadaşlar selam. Son zamanlarda askerlik başvurusu yapan var ise veya bilenler var ise cevaplarsanız sevinirim.
Bedelli askerlik için başvuru yapacağım seçenek olarak hem okuyup hem askerlik yapmak istiyorum var. Buna başvurumu yaptıktan sonra aile hekimine muayene olmam gerekiyormuş galiba. Muayene olduktan kaç gün sonra başvuru sekmesi geliyor bilgisi olan varmı ?

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an başvurmak anlamsız değil mi? Fiyatın sene sonuna kadar sabit kalması bekleniyor.
Sitesinde 30 Haziran 2024 tarihinden sonra yeni fiyatlandırma diyor sabit kalacağını düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devletin parayla sunduğu şeyi yapmak ne zamandan beri gaylık oluyormuş :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü
Hocam selamlar. Ben şimdi hem okuyup hem askere gitmek istiyorum seçeneğini seçip yoklama başvurumu yaptım yarın sabahta aile hekimine gideceğim bu aşamalardan sonra mı bedelli askerlik başvuru sekmesi açılıyor ?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,930
Üyeler
141,205
Son üye