Neler Yeni

PC HOCASININ ÖNERDİĞİ BU MONİTÖR ALINIR MI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Murat Onat
Hocam fiyat efsane pc hocası tanıtım videosu da güzel resmen alın diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sayın Hacıgül bir şey derse çok iyi olur 😂😂 bunun da bi panel testi gelse efsoo olur
Hocam biraz araştırdımda bilmiyorum alınmaz gibi çok sağlam bişey değilmiş

mesutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mesut Sarıkaya
Düzelteyim: inceleme videosu yapmayı bile bilmiyor (Monitörler için konuşuyorum.). %50 yanliş bilgilendirme direk videoları. Ghosting testi arabayı geri viteste kullanmak kadar absürt bir yanlış. Adam monitörle alakalı en ufak bir şey bilmiyor.

Monitör hakkında: 6.5k'ya eskiden XV272U V gibi bunu beşe katlayıp ona bölecekler vardı fakat yanılmıyorsam şu anda 2K, IPS, 144+ Hz modeller 8K+. Dolayısıyla 2K gereken sistemi olan ancak bütçesi çıkmayan, yine de VA panel almak istemeyen arkadaşlar için iyi olabilir gibi duruyor. Yalnız kalite beklemeyin.

Diğer parçaları bilmem ama monitör incelemeleri felaket bile değil felaket ötesi. İtirazı olana uzun uzun teknik detaylarıyla açiklayabilirim.
Daha doğrusu yapacağım zaten ama şu sıralar musait değilim. Modart, PCHocası gibi kanalların monitör incele"meme"sini ele alacağım yazın.
hocam biraz alakasiz olacak ama nedense son donemlerde 144hz monitorler 165hzlik monitorlerden pahali.

Hocam biraz araştırdımda bilmiyorum alınmaz gibi çok sağlam bişey değilmiş
casper neyse o da bu.

Fantastiktürk

80+ Bronze
hocam biraz alakasiz olacak ama nedense son donemlerde 144hz monitorler 165hzlik monitorlerden pahali.
144 olanlar "genellikle" daha eski nesil panel kullanıyorlar. Tıpkı önceden ucuz monitörlerin 60Hz olması, sonra 75'e çikmaları, şu an 100 olmaları gibi. Şu anda 144Hz segmenti 165-180Hz oldu.

Aradaki ufak Hz'e değil özelliklere bakınız. 144-165 arası fark ihmal edilebilecek kadar küçük.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emre
yuruyun hocam.

2-3 ay daha okuldan donunce tavuk doner yemem biriktiririm sunu alirim:
Hocam Full Hd'ye ihtiyacım yok ki 2K ya var. Zaten benim için fiyat problem değil ama 6.5K olan monitör de iyiyse gidipte 15K vermeye gerek yok veya 3.5K vermeye gerek yok fazladan onada başka bir şey alırım.

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
PC Hocası'nın önerdiği hiçbir şey alınmaz. İnceleme videolarında hatalarından bahsetmeden, ürünü pohpohlayarak anlatıyor. Rampage, Monster, James Donkey, Game Power, Game Booster, Casper, Excalibur gibi markaların hiçbir ürününe bulaşılne
Hangi marka kaldı sen mi marka çıkaracaksın da biz alalım

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Fatih Ayhan
bune olm. insanlar kalitesiz markalara neden bu kadar merakli anlamiyorum.
Neyi anlamıyon? Para yok insanlarda. Cidden merakı olduklarına mı inanıyorsun. 500 lira 1000 lira arttırmaya çalışan insanlar var. PC Hocası da bu tarz markalardan bir ürün alırsan al bak ürün bu içine sinerse al diyor hani parasına göre kalite yani. Herkes ister parayı basıp kaliteli ürünler almayı. Neden insanlar bunlara meraklıymış :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
kalitesiz meraklısı değiliz de; kaç kere söyliyecez daha.asus 200 hz 10 bit fast ıps özellikli monitörü 4k ya satsaydı gidip casper alacağıma onu alırdım zamanında haliyle.siz gerçekten 5 bin TL lik asus msı yada lenovonun kaliteli olacağına inanıyormusunuz?eğer öyle bişey olsa hacıgül gidip 20 bin TL lik asus alacağına 5 bin tllik asus alırdı.eğer parasını saçma meraklısı değilse.

Top Bottom