Neler Yeni

DEEPCOOL MORPHEUS 5.799 TL

ThE LoSt

80+ Silver
Yani bu kasayı kullanıpta başka kasa ihticamın olmaz neden
1- Yeterince geniş ve hava akışı iyi
2- Malzeme kalitesi ve kablolama alanları premium
3-Fan ve rgb ışıklandırması güzel
4-Dikey ekran kartı aparatı ve sata ssd olanakları güzel
Olumsuz yanları
1-Toz filtresi üstte ve önde mevcut değil
Ağ filtresi mevcut hem üstte hem önde

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Yani bu kasayı kullanıpta başka kasa ihticamın olmaz neden
1- Yeterince geniş ve hava akışı iyi
2- Malzeme kalitesi ve kablolama alanları premium
3-Fan ve rgb ışıklandırması güzel
4-Dikey ekran kartı aparatı ve sata ssd olanakları güzel
Olumsuz yanları
1-Toz filtresi üstte ve önde mevcut değil
Önde kesin var hocam. Üstte var mı bakacağım, müsait zamanda. Kasanın eksisi 480 desteklememesi falan olur anca herhalde. Her açıdan premium bir kasa olmuş. Malzeme kalitesi daha iyi kasalar kullandım mı, evet ama bu da premium seviyede diyebilirim neredeyse. Belki bir de 5 binin altında olsa tadında yenmezdi ama rakipleri 7-10k bandında dolandığı için fiyatı kura göre uygun.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
O yeterli olmuyor maalesef ekstra filtre lazım
Neyin yeterli olmadığını söylüyorsunuz hocam anlamadım ama filtre mevcut zaten. Buyrun bu üst:
17148299815003272917977259782970.jpg

Bu da ön, ön filtreyi çıkarması biraz zor yalnız:
17148300088466095422752235981146.jpg

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mert Uysal
Öyle bir iddiam olmadı. İkisine de sahip olmuş biri olarak tecrübelerimi paylaşıyorum hocam. Bu kasayı dizince daha net konuşurum ama bu kasa her açıdan bariz daha iyi G500A'dan. Geçmeye değer mi derseniz evet değmez. G500A malzeme kalitesi olarak muazzam bir kasa, üstte de 420 desteği var. 2 tane 420 kullanımı çok ileri dönük bir senaryo olur. 3-4 yılda 30 kasa değişmişimdir belki, artık ömürlük bir şey olsun diye aldım açıkçası.
hocam merhaba , ben cift kasa kullanıyorum ve sessizlige cok önem veriyorum 2 işlemcim var https://forum.donanimarsivi.com/konu/360-mm-sigarmi-kasaya.923364/#post-8443330 söyle bir konum var bana bir yardımcı olursanız önerilerinize ihtiyacım var

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
hocam merhaba , ben cift kasa kullanıyorum ve sessizlige cok önem veriyorum 2 işlemcim var https://forum.donanimarsivi.com/konu/360-mm-sigarmi-kasaya.923364/#post-8443330 söyle bir konum var bana bir yardımcı olursanız önerilerinize ihtiyacım var
Merhaba hocam. Arkadaşlar gerekli cevabı vermiş zaten, bir şey dememe gerek kalmamış. Öne 360 takmaktansa yeni kasa almanız daha makul ama şu an bahsi geçen kasayı almanıza gerek yok. Bu kasa beklentisi ve bütçesi yüksek olan insanlar için. Siz üstü 360 destekleyen daha uygun kasalara yönelebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

g500a için dedim ben
Mesajlar çok karışmış hocam. G500A'ya göre artısı çok ama elinde G500A olan biri için değmez evet sizin de dediğiniz gibi.

Bu kasayı alırken şunu düşündüm. Lian Li O11D XL, Phanteks NV7 gibi akvaryum kasalarda gösteriş öncelikli doğru ama bu kasanın çoğu kasaya göre artısı 420 MM fan ile gelmesi, G500A'yı da o açıdan çok seviyordum. Kafadan 1.5K masraftan kurtarıyor sizi. Onun dışında aşırı müthiş olmasa da bir ekranı var, ortalama 600-700 liraya anca bulunabilir bu büyüklükte ekran. Ek olarak yanında bir sürü panel yollamışlar arkayı değişmek için, onlar da ciddi bir masraf ama hadi onları artı olarak saymayayım eşantiyon olsun. 4.0 Riser kablo ve dikey takma kitleri, hele de beyazsa 1.000 liradan aşağı zor bulunuyor zaten şu anda. Fan+ekran+dikey takma aparatları ile ortalama 3 bin civarı bir masraftan kurtarıyor. Bunlar gerek var mı derseniz yoksa zaten başka kasaya bakın, biz ekstraları konuşuyoruz :) boş kasa 3 bin civarına gelmiş oluyor yani bu artıları çıkınca, bana fiyat makul geldi bilmiyorum ömürlük bir kasa için.

Son düzenleme:

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus Şahin
Merhaba hocam. Arkadaşlar gerekli cevabı vermiş zaten, bir şey dememe gerek kalmamış. Öne 360 takmaktansa yeni kasa almanız daha makul ama şu an bahsi geçen kasayı almanıza gerek yok. Bu kasa beklentisi ve bütçesi yüksek olan insanlar için. Siz üstü 360 destekleyen daha uygun kasalara yönelebilirsiniz.

Mesajlar çok karışmış hocam. G500A'ya göre artısı çok ama elinde G500A olan biri için değmez evet sizin de dediğiniz gibi.

Bu kasayı alırken şunu düşündüm. Lian Li O11D XL, Phanteks NV7 gibi akvaryum kasalarda gösteriş öncelikli doğru ama bu kasanın çoğu kasaya göre artısı 420 MM fan ile gelmesi, G500A'yı da o açıdan çok seviyordum. Kafadan 1.5K masraftan kurtarıyor sizi. Onun dışında aşırı müthiş olmasa da bir ekranı var, ortalama 600-700 liraya anca bulunabilir bu büyüklükte ekran. Ek olarak yanında bir sürü panel yollamışlar arkayı değişmek için, onlar da ciddi bir masraf ama hadi onları artı olarak saymayayım eşantiyon olsun. 4.0 Riser kablo ve dikey takma kitleri, hele de beyazsa 1.000 liradan aşağı zor bulunuyor zaten şu anda. Fan+ekran+dikey takma aparatları ile ortalama 3 bin civarı bir masraftan kurtarıyor. Bunlar gerek var mı derseniz yoksa zaten başka kasaya bakın, biz ekstraları konuşuyoruz :) boş kasa 3 bin civarına gelmiş oluyor yani bu artıları çıkınca, bana fiyat makul geldi bilmiyorum ömürlük bir kasa için.

Kasanın aşağısındaki ekranı çalıştırabildin mi? Benim her şey tamam ama o çalışmadı. Birkaç kez üstteki renk değiştirme düğmesine bastığımda Deepcool logosu yanıp yanıp söndü ve gelmedi. Temassızlık mı var acaba ne oldu?

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Kasanın aşağısındaki ekranı çalıştırabildin mi? Benim her şey tamam ama o çalışmadı. Birkaç kez üstteki renk değiştirme düğmesine bastığımda Deepcool logosu yanıp yanıp söndü ve gelmedi. Temassızlık mı var acaba ne oldu?
Kasayı kuramadım hocam, askere gidiyorum. Programı indirmeniz gerekiyormuş çalışması için. Videolarda öyle diyorlardı.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus Şahin
Kasayı kuramadım hocam, askere gidiyorum. Programı indirmeniz gerekiyormuş çalışması için. Videolarda öyle diyorlardı.

Hayırlı tezkereler.

Kurdum ama cihaz bulunamadı diyor bu sefer de. Anlayamadım.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus Şahin
Kocaman kasa gerçekten. Radyatörleri, fanları sağa sola alabileceğiniz bir sürü uygun yerleri-delikleri var kasanın her yerinde. Çok portatif. Her yer sökülüp, takılıp değiştirilebiliyor.

@KONSOL anakart altına takılan kasanın USB giriş kısmında bir kablo çıkmış, onu takınca ekran geldi. Sıcaklıklar doğru.

fr_5132.jpg
fr_5168.jpg
fr_5169.jpg

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Kocaman kasa gerçekten. Radyatörleri, fanları sağa sola alabileceğiniz bir sürü uygun yerleri-delikleri var kasanın her yerinde. Çok portatif. Her yer sökülüp, takılıp değiştirilebiliyor.

@KONSOL anakart altına takılan kasanın USB giriş kısmında bir kablo çıkmış, onu takınca ekran geldi. Sıcaklıklar doğru.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Güle güle kullanın. Radyatörü öne değil de yana taksanız daha sağlıklı olurdu sanki.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus Şahin
Güle güle kullanın. Radyatörü öne değil de yana taksanız daha sağlıklı olurdu sanki.

Bende öyle yapacaktım. Arkadaşım, yandaki yerdeki delikler daha küçük olduğu için öndeki gibi olmaz dedi. Bana da mantıklı geldi. Bende o yüzden öne taktım.

Top Bottom