Neler Yeni

Çinden x79 anakart almayı düşünüyorum

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
Bütçe
2000
arkadaşlar kısıtlı bir bütçem var vergi dahil 2.000tl çinden x79 anakart işlemci ve ram almayı düşünüyorum türkiyede bu fiyatlara ancak anakart alınabiliyor o yüzden ve bu sunucu sistemi ile bir de 110mbps internetim ile arkadaşlarım ile kullanarak sunucu açmayı düşünüyorum max 3 kişi olacağız ve arada şehir dışına çıktığım zaman yanımda götürmek için el yapımı slim bir kasa yapacağım ve öyle kullanmayı düşünüyorum ürün bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar sizce nasıl alınır mı veya alan kullanan var mı?

arkadaşlar sunucu sistem kullanan var mı

Son düzenleme:

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar çinden sunucu sistem alıp kullanan ve deneyimini paylaşmak isteyen var mı

Son düzenleme:

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
çinden anakart seti alan var mı

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
bir arkadaşım aldı sıkıntısız kullanıyor şuan.
arkadaşınızına ulaşıp mümkünse instagram adresini özelden paylaşırmısınız veya foruma üye ise bana yazabilirmi görsel paylaşabilir mi

iexplore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
emre
arkadaşınızına ulaşıp mümkünse instagram adresini özelden paylaşırmısınız veya foruma üye ise bana yazabilirmi görsel paylaşabilir mi
malesef mümkün değil. sistemi ben topladım m2 yuvası da vardı sorunsuz çalıştı. ram anakart işlemci şeklinde alınmıştı sistem. 2011v3 soket anakart ve xeon bir işlemci almıştı.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
malesef mümkün değil. sistemi ben topladım m2 yuvası da vardı sorunsuz çalıştı. ram anakart işlemci şeklinde alınmıştı sistem. 2011v3 soket anakart ve xeon bir işlemci almıştı.
peki şu anda performansından memnun mu

ve ürünün görseli varsa paylaşabilirmisiniz aklmda bir kaç soru işareti vardı sorup oğrenmek istiyordum

Son düzenleme:

iexplore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
emre
peki şu anda performansından memnun mu

ve ürünün görseli varsa paylaşabilirmisiniz aklmda bir kaç soru işareti vardı sorup oğrenmek istiyordum
ürün şuan başka bir yerde kullanılıyor, performansı iyiydi foto atılması da mümkün değil.

Top Bottom