Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Casper Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.764 TL

dolandırıldık lann dramli olan 2100 mb lı geldi
Böyle laptop olmaz olsun. Ben iade için hazırladım. Oyun oynarken bizimkiler evde Tv nin sesini duymakta zorlandi. Birbirimizle bağıra bağıra iletişim kurduk. Koydum çantama Starbucks gittim rezil rusvah oldum. Millet çıkarmış Apple macbooklari sıfır ses ile işlerini yapiyor. Ben bi cikardim casperi web'de gezinirken hayvani fan sesi çıkınca herkes baka kaldı anında kapayıp çantaya koyup kaçtım oradan. Bu laptop yapan mühendisin gelmişini geçmişini seveyim.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Emre
Böyle laptop olmaz olsun. Ben iade için hazırladım. Oyun oynarken bizimkiler evde Tv nin sesini duymakta zorlandi. Birbirimizle bağıra bağıra iletişim kurduk. Koydum çantama Starbucks gittim rezil rusvah oldum. Millet çıkarmış Apple macbooklari sıfır ses ile işlerini yapiyor. Ben bi cikardim casperi web'de gezinirken hayvani fan sesi çıkınca herkes baka kaldı anında kapayıp çantaya koyup kaçtım oradan. Bu laptop yapan mühendisin gelmişini geçmişini seveyim.
o kadar ses yok be biraz abarttın sanki

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
çok dandik bir laptop dandini dastan yapılmış sanki hurda bilgisayarlardan parça söküp monte etmişler gibi zaten siyah ekran problemi bolca var açılmama sorunu bolca var ve hepsi anakartından kaynaklı ben hepinizi uyardım bir şey olursa olmayadabilir şans işi ama çoğunlukla şikayetçi çok olursa konu falan açmayın biz sizi uyardık tonla konu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

durduk yere gümleyen cihazı insan göz göre göre almaması lazımdı 29.999 bine tulpar t5 vardı en azından bunun kadar sorunlu değil hatta daha iyi termal macun değiştirdiğinizde testlerini atmıştım sanırım laf atan kişiler o ekran görüntüsünden sonra geri dönüş bile yapmadılar.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Semih
Hahahhaha abart abart :D :D komşular şikayete geldiler mi bu ses ne falan diye polisi aramışlar mı

Hahahhaha abart abart :D :D komşular şikayete geldiler mi bu ses ne falan diye polisi aramışlar mı
Oyunu sesli oynarken fan sesi dikkat kesilmezsen duymak için dikkat çekmiyor

wwide1543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
fatih yazıcı
Her oyuncu bilgisayarında fan sesi olur demiş bazı arkadaşlar ama bu modelden gelen ses normalden fazla. Çoğu kişi sesten şikayetçi zaten. Neyin aklamasını yapıyorsunuz? Kulaklık takmadan bu pc de oyun oynamak, ağır işler yapmak çok zor. Biraz daha fazla verip daha sessizi alırım. En azından kendime işkence etmem.
Fan sesi ve ssd nin okuma yazması kötü (GEN2 geldi) olması haricinde modeli beğenmiştim. Özetle ben iade ettim arkadaşlar nitro 16 alacağım sanırım.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Almayın dedik hepinizi uyardım sonra kem küm demeyin ısınma şikayetide bolca var paneli Allaha emanet zaten 200 HZ diye pazarladıkları monitörü gördük ne panel koydular acep.

Her oyuncu bilgisayarında fan sesi olur demiş bazı arkadaşlar ama bu modelden gelen ses normalden fazla. Çoğu kişi sesten şikayetçi zaten. Neyin aklamasını yapıyorsunuz? Kulaklık takmadan bu pc de oyun oynamak, ağır işler yapmak çok zor. Biraz daha fazla verip daha sessizi alırım. En azından kendime işkence etmem.
Fan sesi ve ssd nin okuma yazması kötü (GEN2 geldi) olması haricinde modeli beğenmiştim. Özetle ben iade ettim arkadaşlar nitro 16 alacağım sanırım.
Nitro 16 nın fan devri yüksek haberiniz olsun çok sessiz bir şey arıyorsanız MacBook alın oyunda oynanabilir zaten.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Semih
Arkadaşlar bakın bir çok gaming laptop aldım bu fan seslerine ulaştım normal. Tek kaybettiği taraf bu arkadaşın ofis modunda yani düşük kullanımda fanların gerektiğinden yüksek rpm de dönmesi. Yani ofis modu sessiz yapsalardı gayet kurtarmışlardı bu işi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
en komik tarafı 2 tane birleşik fan olması.

pasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Kadak
Şu fanı düzgün bir şekilde test edip videosunu atacak biri yok mu?

• Beğen
Reaksiyonlar: isra
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
demir
normalde kargo geldimi açmayıp sıfır satacaktım fakat sırf şu önyargılı yorumlar yüzünden açacağım. bakalım denildiği gibi aşırı fan sesi var mı? boşta fanlar kaç rpm'de çalışıyor? sıcaklık vs hepsini test edip konu açacağım.

• Beğen
Reaksiyonlar: isra
Top Bottom