Neler Yeni

🔥İndirim 🔥FIFINE AMPLIGAME A6 NEO 1325₺ - Aliexpress *YENİDEN STOKTA*🔥

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bende normalde Razer Seiren Mini var. Linkte fiyat bu gözüküyor. Gümrük vergisi cartı curtu ne kadar çıkar, toplam ne kadara mal olur bilgilendirebilecek var mı? Çok da gerekli bir alışveriş değil gibi ama Razer'ı satıp kara falan geçebilirim. Ona göre alacağım.
1717289162191.png

Alestawai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
İsmail Ataberk Kontaş
Bence NZXT'ye o parayı verene kadar Fifine A6 modelleri çok daha F/P benim videomu izlersen anlarsın tüm kayıt Elgato Wave 3 ile yapıldı piyasa Değeri 7K olan bir mikrofon ancak Fifine kendisini pek aratmıyor ses kalitesi performansında. Hele ki 1300TL'ye denk geliyorsa kesinlikle Fifine tercih ediilmeli NZXT'ye o kadar para bağlamaya hiç gerek yok.

BM800 alma. Fifine 20'ye katlar 8'e böler o BM800 çöpünü. Giriş seviyesi şarkı yapmak isteyenler giriş seviyesi youtuber olmak isteyip zamanında parası olmayanların 150-200TL'ye aldığı mikrofonlardı BM800'ler. Performansı üzer. Pişman ettirir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki ilk defa sipariş veriyorsan ürün fiyatında güzel indirim oluyor. Linklerden alırsan bir problem olmaz.
Vergiyle birlikte 1134₺ oldu mikrofon gerçekten iyi yorumlara sahip. Umarım kazasız belasız gelir

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Bence NZXT'ye o parayı verene kadar Fifine A6 modelleri çok daha F/P benim videomu izlersen anlarsın tüm kayıt Elgato Wave 3 ile yapıldı piyasa Değeri 7K olan bir mikrofon ancak Fifine kendisini pek aratmıyor ses kalitesi performansında. Hele ki 1300TL'ye denk geliyorsa kesinlikle Fifine tercih ediilmeli NZXT'ye o kadar para bağlamaya hiç gerek yok.

BM800 alma. Fifine 20'ye katlar 8'e böler o BM800 çöpünü. Giriş seviyesi şarkı yapmak isteyenler giriş seviyesi youtuber olmak isteyip zamanında parası olmayanların 150-200TL'ye aldığı mikrofonlardı BM800'ler. Performansı üzer. Pişman ettirir.

Belki ilk defa sipariş veriyorsan ürün fiyatında güzel indirim oluyor. Linklerden alırsan bir problem olmaz.
Fifine ses kartı vesaire varmı onun ilk defa alıcam hiç bilmiyorum

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,462
İsim
Ümit Can
Fifine ses kartı vesaire varmı onun ilk defa alıcam hiç bilmiyorum
Evet fifine markasına ait bir ses kartı satılmakta ancak üründen daha pahalı. Ayrıca gerçekten gerek yok. Mikrofon USB girişli zaten ses performansı oldukça iyi.

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Evet fifine markasına ait bir ses kartı satılmakta ancak üründen daha pahalı. Ayrıca gerçekten gerek yok. Mikrofon USB girişli zaten ses performansı oldukça iyi.
MB800 den iyidir diyosun ses kartı var ondada önemli diyoalr

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Kürşat
Bende normalde Razer Seiren Mini var. Linkte fiyat bu gözüküyor. Gümrük vergisi cartı curtu ne kadar çıkar, toplam ne kadara mal olur bilgilendirebilecek var mı? Çok da gerekli bir alışveriş değil gibi ama Razer'ı satıp kara falan geçebilirim. Ona göre alacağım. Alıntıyı görüntüle
Alırken gözüküyor vergi

Vergiyle birlikte 1134₺ oldu mikrofon gerçekten iyi yorumlara sahip. Umarım kazasız belasız gelir
Jeton mu vardı hocam vergiyle başlıktakine yakın bir fiyat olması lazımdı .d size 200 daha uyguna gelmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur Sadi
Gerçekten yeni dikkatimi çeken ve bir anlık kararla satın aldığım üründür kendisi. Aldıktan 2 3 gün sonra stoğu tükendi su anda yok malesef. sanırım o kadar yeni bir ürün ki modelden aliexpressteki fifine markası bile haberdar degil. Başta CN' den yanlışlıkla sahte bir ürün aldığımı düşünüyordum fakat evet standı değişmiş. a6t-a6v ; biri standlı biri standsız olarak iki model imiş düne kadar. Bu a6neo modeli yaklaşık iki üc gün önce aldım bakalım 10 güne gelir maksimum. Düşüncelerimi ekleyeceğim takipte kalın ve de ben sanırım ChoiseDay indiriminden aldım ürünü toplam 1139 a ya da ilk alışveriş indiriminden de almış olabilirim hesabı yeni açtım çünkü..
Ekran görüntüsü 2024-06-02 145629.png

su ne demek nereden inceleyeceğim acaba

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Kürşat
Gerçekten yeni dikkatimi çeken ve bir anlık kararla satın aldığım üründür kendisi. Aldıktan 2 3 gün sonra stoğu tükendi su anda yok malesef. sanırım o kadar yeni bir ürün ki modelden aliexpressteki fifine markası bile haberdar degil. Başta CN' den yanlışlıkla sahte bir ürün aldığımı düşünüyordum fakat evet standı değişmiş. a6t-a6v ; biri standlı biri standsız olarak iki model imiş düne kadar. Bu a6neo modeli yaklaşık iki üc gün önce aldım bakalım 10 güne gelir maksimum. Düşüncelerimi ekleyeceğim takipte kalın ve de ben sanırım ChoiseDay indiriminden aldım ürünü toplam 1139 a ya da ilk alışveriş indiriminden de almış olabilirim hesabı yeni açtım çünkü..Alıntıyı görüntüle

su ne demek nereden inceleyeceğim acaba
İnceleme konusu veya buraya güncelleme iyi olur hocam, hayırlı olsun.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal
Umarım 5 Hazirana kadar indirim devam eder..

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Kürşat
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
muhammet emin çetinkaya
Valla ben de bu kadar hızlı tükeneceğini beklemiyordum. Tekrar baktım da yeni link bulamadım.
bende tam alıcaktım parayı hazırlamıştım. tekrar indirme girse çok iyi olur. bu arada a6t modeli trden 800tl daha ucuza geliyor yani 2k ama alınır mı? orası tartışmalı çünkü ikisininde ses kalitesi aynı stand 300tl ye falan ayrıyetten alınabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,004
Üyeler
147,814
Son üye
kahveci1907
Top Bottom