Neler Yeni

Red dead Redemption 2 600 tl hakediyor mu ?

Felixx

80+
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar
Daha iyi oyun yok piyasada öyle düşün.

Siz ne seviyorsunuz arkadaş. Rdr 2 ye burun kıvıran, hikayesi kötü diyen adam ne beğeniyor acaba
Valocu tayfa bunlar hocam. O yüzden gül geç.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,835
İsim
Kerem Çavuş
Witcher in kitapları filmleri oyunları dahil a dan Z ye hepsini bitirdim sen neyden bahsediyorsun kardeş skyrimi de bitirdim rdr 2 yinde bitirdim en az senin kadar oyun bağımlısıyım ben burda oyunu bitiremezsin yıllarca oynarsın demedim 600 lirayı hak ediyor keyifle oynarsın dedim senin bildiklerini biz de biliyoruz merak etme
O zaman bir şey diyemem ama dediğin oyunları oynadıysan rdrnin yan içerik kalitesi çok düşük bir oyun , çok daha iyi seçenekler var bu bütçede , o açıdan değmeyeceğini düşünüyorum yoksa 600 TL günümüzde para değil

YPoine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem Can Öngel
1k olsa benim yaşadığım o deneyime az gelir. oyunun hikayesi vs için demiyorum bazen böyle sadece girip kampta amele gibi yürüme veya keyfe keder avcılık yapmanın bana verdiği keyif çok güzeldi benim için.

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Onur
Bu oyun 600 TL’yi hak etmeyecek de hangi oyun edecek
(Aslında zevklerinize göre değişir ama) kesinlikle değer bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necmi Okutan
2000 liralık 70 dolarlık oyunların %99undan daha iyidir.
%99 niye dedin geralt direkt %100'ünden daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

prime arthur morgan'ın hayatını anlatan bir rdr3 oyunu 100 dolardan çıksa basar parayı alırım, o yüzden rdr2 ye 600 tl sonuna kadar değer, bütçeni çok sarsacaksa torrentten çek.

Zoro32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk
Oyunun ilk başları yavaş ama görselliği ve gerçekliği ile içinde kaybolmuştum bence değer ama yaz indirimleri olucak o sırada alabilirsin.

EsdeathSama

80+ Bronze
6.000tl olsa yine alacağım oyun

kkursat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
KÜRŞAT ALPTEKİN
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
Kesinlikle deger. Oyunun dunyasi bam baska. Ben trainer ile oynadim sadece hikayesi icin. Efsane. Oteki turlu hayatta kalma mekanikleri cok yoruyor bni.

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
100 lira eder

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
oğuzhan ege
Ben hayatımda bu kadar sıkıcı bir oyun görmedim oyuna şans verdim torrentden crack indirdim 4 saat felan oynadım at sürmekten başka bir işlevselliği yok. Git detroit oyna 1 hafta oyun aklından çıkmaz.

Farway

80+ Silver
Başlarda sıkıyor ama sonrası çok iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,746
Üyeler
146,996
Son üye
l1salih