Neler Yeni

Red dead Redemption 2 600 tl hakediyor mu ?

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Görkem çetinkaya
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
Bence eder ama hakkını vermen lazım.

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Mota
Bunu başka yerde sorma dayak yiyebilirsin :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,547
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
eğer yavaş ilerleyen oyunlara tahammülün varsa al geç 600 tlyi kuruşu kuruşuna hak eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Aldım aga ya iyiki de aldım oyunun tek sorunu beni bilgisayarın başından kaldırmıyor saatlerce
Hayırlı olsun hocam. Sindire sindire, sadece hikaye oynamayın. Challangeları, bütün etkinlikleri, yan görevleri ve açık dünyayı keşfetmeden oynarsanız aslında oynamamış olursunuz :D Tadını çıkarın.

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Tolga Kaan Arslan
Bazı yorumlar var yorumları okumaz olaydım böyle oldum

Adamın biri gta 5'e benzetiyor diğeri detroit diyor biri zurna dürüm diyor biri 1899 da at dan başka ne bekliyor onu ben bilmiyor ben doktor istiyor 600 tl ya değer mi diye sormuş oyunun gelmişine geçmişine sövülmüş

Son düzenleme:

Rahruma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Murat
Ben normalde alicaktim ama sonra alırım şuan oynayamam diye almıyorum zaten aynı indirimler senede bir çok kere oluyor, eğer Oyun almak istiyorsan ve paranda varsa 600 tl rdr2 için değer

alkan006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Just
bi gta5 havası bekleme bende o ümitle almıştım ama oynanış çok hantal ve ağır kalıyor bu yüzden hayal kırıklığı yaşadım :D

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Kesinlikle bu oyunu şuanda almanızı tavsiye etmiyorum (!) Bu oyunu oynadıktan sonra başka hiçbir oyunda bu kadar ince işlenmiş detaylar, bu kadar mükemmel bir atmosfer bulamadım. Hiçbir oyun sarmıyor artık.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Cihan Duman
Oyun çok iyi ama bir oyuna 600 verilmez. Ya indirime girmesini bekle ya da crack temiz bulmaya çalış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,123
Üyeler
147,478
Son üye
vace
Top Bottom