Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazondan Cooler master td500 v2 700w alınır mı?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Merhaba bayramdan sonraya kalıcak büyük ihtimale ama bugün açmak istedim konuyu td500 v2 kasa var şuanda en sevdiğim kasalardan biri çok gördüm gerçek hayata ve fan kalitesi aşırı hoşuma gidiyor tip olarak zaten baya iyi bu kasanın poweri nasıl bu konu hakkında bilgi verebilicek var mı ve amazondan almayı düşünüyorum diğer satıcılar varda hem amazona güvenim ayrı aynı zamanda taksite komisyon almıyor ve mesela garanti süreçleri daha iyi oluyor diyorlar mesela örnek veriyorum kasa kırık geldi bir şey oldu amazon bu durumda nasıl davranıyor?

@HacıSOFU @Kürşat K. @Gif Man @MuratTheFounderOfGariban

Son düzenleme:

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Amazon ne satsa alma potansiyelim var yaa 😅 Beğenmezsen seneye falan iade edersin 😂

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon ne satsa alma potansiyelim var yaa 😅 Beğenmezsen seneye falan iade edersin 😂
Dünyanın en iyi e ticaret firması olduğu bellide :D şu iade olayını herkes çok abartıyor bende dahil acaba cidden başına gelip iade eden oldu mu forumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Power bu sanırım
1718043303597.png

ThE LoSt

80+ Silver
Dünyanın en iyi e ticaret firması olduğu bellide :D şu iade olayını herkes çok abartıyor bende dahil acaba cidden başına gelip iade eden oldu mu forumda

Power bu sanırım
Alıntıyı görüntüle
Elite serisi güç kaynakları giriş seviye kaynaklardır 6 bin TL'ye alttaki ürüne yönelin
İçinde Corsair rm850e gold modüler psu var ömürlük olur.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Elite serisi güç kaynakları giriş seviye kaynaklardır 6 bin TL'ye alttaki ürüne yönelin
Kasa çok güzel bunu alıcaktım fakat hiç ömürlük falan olmucak çünkü 3 fanlı sıvı soğutma sığmıyor

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Tayfun Balım
Kasa çok güzel bunu alıcaktım fakat hiç ömürlük falan olmucak çünkü 3 fanlı sıvı soğutma sığmıyor
Hocam 4000d modeli sadece 2 fanla geliyor(1öne 1arkaya)
Ön panele 360lık sıvı soğutma bağlar öndeki fanı da üst panele takabilirsiniz.
Yalnız rgb sevdanız varsa bu kasayı önermem. Yan panel camı dip basık şahin gibi karartmalı. Rgbsi olan hiçbir şeyi göremiyorsunuz.
2800tl ye 4 fanlı ck560 modelini aldım
Hem tip c portu hem tahliye fanının 140mm olması hem de ekran kartı destek aparatının olması avantajı var. 800 850 watt güç kaynağı alsanız yine 6k bandına gelir. (Kule tipi soğutucu kullanıyorum)

Üst panele 360lık takacağım derseniz hem arkadaşın önerdiği hem benim önerdiğim modeli almayın.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Hocam 4000d modeli sadece 2 fanla geliyor(1öne 1arkaya)
Ön panele 360lık sıvı soğutma bağlar öndeki fanı da üst panele takabilirsiniz.
Yalnız rgb sevdanız varsa bu kasayı önermem. Yan panel camı dip basık şahin gibi karartmalı. Rgbsi olan hiçbir şeyi göremiyorsunuz.
2800tl ye 4 fanlı ck560 modelini aldım
Hem tip c portu hem tahliye fanının 140mm olması hem de ekran kartı destek aparatının olması avantajı var. 800 850 watt güç kaynağı alsanız yine 6k bandına gelir. (Kule tipi soğutucu kullanıyorum)

Üst panele 360lık takacağım derseniz hem arkadaşın önerdiği hem benim önerdiğim modeli almayın.
Büyük kasa isteme olayı olmasa zaten büyük ihtimale MSI olanı alıcaktım çok uygun olmasından dolayıda td500'un poweri kötü mu onu öğrenmem lazım

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Tayfun Balım
Büyük kasa isteme olayı olmasa zaten büyük ihtimale MSI olanı alıcaktım çok uygun olmasından dolayıda td500'un poweri kötü mu onu öğrenmem lazım
Powerlardan hiç anlamıyorum hocam. Bilen arkadaşlara sorman lazım.
Büyük kasa alacaksanız paraya kıyıp iyi bir model almanızı tavsiye ederim. Piyasada 2000 lira altına satılan 4 kiloluk tenekelere yönelmeyin. Sacları kağıt gibi oluyor birçoğunun.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Powerlardan hiç anlamıyorum hocam. Bilen arkadaşlara sorman lazım.
Büyük kasa alacaksanız paraya kıyıp iyi bir model almanızı tavsiye ederim. Piyasada 2000 lira altına satılan 4 kiloluk tenekelere yönelmeyin. Sacları kağıt gibi oluyor birçoğunun.
Şuanda zaten TD500 den başka birşeye denk gelmedim düzgün kasa olarak onunda poweri mi kötü anlamadım

Peki bir şey sorucam psu hakkında detaylı bilgi verebilir misin veya mesela amazonda kasanın powersiz halide var amazondan bir tanede sepete power eklesem sepete taksit oluyor mu yoksa iki ayrı ürününde taksiti ayrımı oluyor taksitli almam gerekli çünkü

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
mehmet ali oğuz
PSU olmadan 6k o :D

Tabi orası öylede yinede içindeki sargılar parçalarda kaliteli olan ürünler var benim alıcağım kasanın poweri nasıl onu öğrenmek lazım

@ThE LoSt @MrCodeX
Valla bende hiç anlamam psu anlasam gamepower almazdım zamanında :D @HacıSOFU ilgili baya psu konusunda damlar bir yerlerden .

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı
PSU yu beğenmedim.

Top Bottom